Chcesz zarobić trochę grosza, a przy okazji dostać VIP-owską ofertę? Wynajmij Play miejsce na nadajnik | Tabletowo.pl

Chcesz zarobić trochę grosza, a przy okazji dostać VIP-owską ofertę? Wynajmij Play miejsce na nadajnik

Dołącz do dyskusji 0

Wiele osób narzeka, że Play ma beznadziejny zasięg, że są miejsca, w których użytkownik zostaje całkowicie odcięty od świata, albo jakość usług pozostawia wiele do życzenia. Warto więc wiedzieć, że można przyczynić się do polepszenia sytuacji. I to w dodatku nie za darmo, tylko z korzyścią, nie tylko finansową.

Play cały czas szuka bowiem miejsc, w których mógłby postawić nowe nadajniki. Operator szczególnie jest zainteresowany słupami, wieżami, kominami, wysokimi budynkami z możliwością instalacji na dachu i działkami z opcją wynajmu 120 m². Propozycja współpracy kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych, firm i gmin. Oczywiście wymagane jest posiadanie tytułu własności do danego terenu.

Na jakie korzyści można liczyć? Oprócz dobra dla ogółu w postaci lepszego zasięgu i wyższej jakości usług, Play oferuje stałe przychody przy umowie na okres 10 lat oraz ekstra ofertę (znacznie lepszą niż w standardowych kanałach sprzedaży). Operator nie podaje wprost, ile można zarobić, ponieważ w każdym przypadku zależy to od wielu czynników, m.in. lokalizacji, atrakcyjności i zakresu potrzebnych do wykonania robót.

Zainteresowani mogą udać się na >dedykowaną stronę< i tam zapoznać się ze wszystkimi szczegółami na temat współpracy z Play. Tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy. Ktoś chętny, aby podnająć Play kawałek swojego podwórka?

Źródło: Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona