Play daje swoim klientom dostęp do Showmax na rok, za darmo | Tabletowo.pl

Play daje swoim klientom dostęp do Showmax na rok, za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Sieć Play sukcesywnie dodaje do swojej oferty abonamentowej usługi, które mogą skusić osoby poszukujące oszczędności. I tak, operator ten oferuje bezpłatnego Tidala, umożliwia korzystanie z PLAY Now, oglądanie HBO czy dostęp do serwisu HBO GO. Teraz do tego grona dołącza Showmax – przez 12 miesięcy za darmo.

Promocja skierowana jest dla abonentów SOLO M, SOLO L (nie dotyczy SOLO S), osób, które korzystają z ofert pakietów Duet i Rodzina oraz użytkowników taryf Biznes Box. Zawsze można sprawdzić, czy jesteśmy objęci akcją – osoby korzystające z usług Play mogą wysłać SMS o treści TAK na numer 800.

Co trzeba zrobić, żeby aktywować promocję? Należy udać się na stronę Showmax i podać swój numer telefonu. Przez rok można korzystać z serwisu bez ponoszenia dodatkowych opłat. Później standardowa opłata wynosi 19,90 zł za miesiąc. Można wyłączyć usługę w dowolnym momencie.

Co można znaleźć na Showmaxie? Wielu docenia miniserial Ucho prezesa. Fani obyczajówek będą zadowoleni z The Goodwife, a wielbiciele czterech kółek i angielskiego akcentu będą mogli nadrobić zaległe sezony Top Gear – w bibliotece serwisu znajduje się ponad 220 odcinków tego motoryzacyjnego show.

Zamierzacie skorzystać z darmowego Showmaxa?

źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona