Play rozpoczyna promocję na mobilny internet dla rodzin i grup – nawet do 9 miesięcy gratis

Być może znacznie częściej przeglądamy oferty telefoniczne dla pojedynczych numerów, bo rzadko zdarza się nam przenosić całą rodzinę do innej sieci lub po prostu kupować karty SIM tylko do internetu dla całej grupy. Jeśli jednak aktualnie rozglądamy się za ofertami internetu mobilnego, to warto zerknąć, jakie zmiany zaproponowała u siebie sieć Play.

Podczas konferencji Play zaprezentowano nową ofertę rodzinną, kierowaną do osób poszukujących rozwiązania dla mobilnego, współdzielonego internetu. Za skorzystanie z poszczególnych wersji ofert, sieć przyzna nam dodatkowe pakiety internetowe.

Reklama

Zatem, nasze bonusy będą zależne od wybranej opcji:

  • w grupowej ofercie voice M, dostaniemy internet na 6 miesięcy bez opłat
  • w grupowej ofercie voice L, dostaniemy internet na 9 miesięcy bez opłat

Zanim zdecydujemy się na pozostanie przy ofercie, możemy testować usługę przez 30 dni. Pakiet Internet ma w podstawie 200 GB do wykorzystania, który po okresie darmowej promocji (po 7 lub 9 miesiącach, w zależności od wybranej oferty), kosztuje miesięcznie 50 zł.

Play oferuje do tego routery mobilne i stacjonarne, oczywiście za dopłatą miesięczną:

  • 10 zł za routery mobilne/stacjonarne
  • 50 zł za router NetGear 5G READY
  • 25 zł za NET BOX

Z dopłat za sprzęt nie jesteśmy zwolnieni podczas korzystania z darmowych miesięcy internetu.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z oferty, rezygnując ze sprzętu i pobierając tylko karty SIM, to dostaniemy 30 dni na testy usługi. Po tym czasie możemy po prostu zrezygnować z niej, bez konsekwencji. Jeśli jednak po 30 dniach choć raz połączymy się z siecią, będzie to dla Play znak, że chcemy korzystać z internetu mobilnego.

 

źródło: Play