Jeżeli masz numer w Play na Kartę, lubisz grać w gry i dostawać coś za darmo, to dobrze się składa | Tabletowo.pl

Jeżeli masz numer w Play na Kartę, lubisz grać w gry i dostawać coś za darmo, to dobrze się składa

Dołącz do dyskusji 0

Myślicie, że idealne połączenia – tak samo, jak smartfony – nie istnieją? Tymczasem akurat w tym przypadku jest zupełnie na odwrót. Mając bowiem numer w Play na Kartę i zamiłowanie do grania w gry można sporo zyskać. I to za całkowitą darmoszkę.

O co chodzi? Play poinformował właśnie, że każdy użytkownik oferty Play na Kartę, Play Internet na Kartę i Red Bull MOBILE, który zarejestruje się na stronie dogry.plotrzyma w prezencie 500 punktów. A jeżeli w czasie trwania akcji ktoś przeniesie numer z innej sieci i potem dołączy do społeczności graczy, to wtedy dostanie aż 2000 punktów.

Ale to jeszcze nie koniec. Za każde doładowanie użytkownik otrzyma bowiem kolejne punkty. Ich liczba zależna jest oczywiście od kwoty, jaką zostanie uzupełnione konto: 5-9 złotych = 30 punktów, 10-29 złotych = 50 punktów, 30-49 złotych = 500 punktów, 50 złotych i więcej = 750 punktów. A warto je zbierać, ponieważ potem można je wymienić na różne nagrody, na przykład losową grę (jedną lub nawet dziesięć) na Steam albo kupony o wartości 5 lub 10 euro.

Promocja potrwa od dziś, tj. 4 października, do wykorzystania puli 2800000 punktów. W akcji mogą wziąć udział użytkownicy ofert: Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta i RBM Energy na kartę.

Regulamin akcji „Zbieraj punkty będąc w sieci Play”

Źródło: Blog Play

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona