dziewczyna girl smartfon telefon iPhone Play logo
fot. JerzyGorecki / Pixabay

Promocja: Nawet 100 GB internetu za darmo dla użytkowników Play na kartę

Lato to okres, podczas którego zdecydowanie mniej czasu spędzamy w domu w zasięgu sieci WiFi, a zdecydowanie więcej poza nim, gdzie trzeba korzystać z internetu mobilnego. Dla użytkowników oferty Play na kartę nie będzie to jednak żadną niedogodnością, bowiem mogą oni dostać za darmo pakiet nawet 100 GB internetu.

Promocja w Play na kartę – nawet 100 GB internetu za darmo

100 GB to naprawdę duża paczka i trzeba mocno się postarać, aby ją wykorzystać w całości. Klienci, którzy wybiorą taryfę Play na kartę, będą jednak mogli spróbować to zrobić.

Oferta skierowana jest do osób, które kupią dowolny starter Play z ofertą na kartę i go zarejestrują. W ciągu 30 dni mogą oni aktywować darmowy pakiet internetu. Jeśli zrobią to przez aplikację Play24, wówczas otrzymają aż 100 GB, a jeżeli wykorzystają kod USSD *111*639*1#, wtedy dostaną o połowę mniej, czyli 50 GB.

W jednym i drugim przypadku pakiet będzie ważny przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia. Użytkownik może odebrać tylko jeden bonus – jeśli włączy go w aplikacji Play24, nie będzie już mógł skorzystać z kodu (i na odwrót).

Warto więc pobrać ww. program, szczególnie że może się on jeszcze przydać w przyszłości. Play bardzo często organizuje bowiem promocje w taryfach na kartę, w których warunkiem otrzymania darmowego bonusu najczęściej jest właśnie aktywacja go w aplikacji Play24.

Powyższa promocja skierowana jest wyłącznie do nowych użytkowników taryfy Play na kartę, ale operator przygotował też specjalną ofertę dla obecnych klientów:

promocja Play na kartę 100 GB internetu
Promocja w Play na kartę – 100 GB internetu za darmo dla klientów (źródło: Blog Play)

W jej ramach klienci, którzy już korzystają z taryfy Play na kartę, mogą aktywować pakiet 100 GB, jednak możliwy już do wykorzystania jedynie podczas korzystania z wybranych aplikacji.

Więcej na temat tej promocji przeczytacie w podlinkowanym poniżej artykule. Oczywiście nowi klienci, którzy dopiero kupią starter, również będą mogli z niej skorzystać – wówczas dostaną od Play nawet 200 GB internetu całkowicie za darmo.

100 GB za darmo na lato w Play na kartę