Play rozdaje bonusy do doładowań - internet lub dodatkowe środki - ale tylko dzisiaj! - Tabletowo.pl

Play rozdaje bonusy do doładowań – internet lub dodatkowe środki – ale tylko dzisiaj!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to świetna okazja dla operatorów, by przygotowywać specjalne promocje i oferty. Tym razem z inicjatywą wyszedł Play, który do doładowań dodaje internet oraz bonusowe środki.

Dzisiaj, równo o 20:00 czasu polskiego, reprezentacja Polski zagra mecz z Kolumbią. Jest to szczególne wydarzenie, głównie ze względu na to, że jest to dla nas ostatnia szansa na wyjście z grupy. Z tej okazji Play przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów.

Dzisiaj, to jest 24 czerwca, do wszystkich doładowań środków, Play dokłada bonusy. Mogą to być dodatkowe gigabajty internetu bądź dodatkowe środki, stanowiące 100% wartości doładowania. Co ważne, promocja dotyczy tylko i wyłącznie doładowań wykonanych za pośrednictwem strony www.doladowania.play.pl. Wszystkie uzyskane bonusy są ważne 30 dni. Zaznaczam: promocja obejmuje doładowania dokonane tylko dzisiaj. Wielkość bonusów możecie zobaczyć w poniższej tabelce.

Tabletowo.pl Play rozdaje bonusy do doładowań - internet lub dodatkowe środki - ale tylko dzisiaj! GSM Promocje

Klienci jakich taryf mogą skorzystać z promocji? W regulaminie możemy przeczytać:

Niniejsza oferta Promocyjna (..) skierowana jest do osób będących Użytkownikami Oferty Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferty Play na Kartę Lubię to!, Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Oferty Formuła Play na Kartę, Oferty Play na Kartę Surf, Oferty RBM Energy na kartę, Oferty SieMA na Kartę PL, Oferty SieMA na kartę (..).

Wyżej cytowany regulamin znajdziecie tutaj.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Wow! Google dodało funkcję związaną z Mundialem 2018, która jest naprawdę świetna

Źródło: Pepper

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona