Kupując baterie, upewnij się, że to Energizery. Wtedy dostaniesz darmowe gigabajty od Play - Tabletowo.pl

Kupując baterie, upewnij się, że to Energizery. Wtedy dostaniesz darmowe gigabajty od Play

W promocji „Energizer z Play”, jeśli kupimy dowolny produkt Energizera za minimum 15 złotych, dostaniemy od Play 4 GB internetu za darmo. Trzeba tylko zachować paragon i opakowanie.

Nic skomplikowanego: dodatkowe gigabajty mogą zyskać klienci Play, korzystający z jednej z ofert:

  • Play na Kartę,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Play na Kartę Surf,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Formuła Mini Max na Kartę.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba kupić dowolne produkty Energizer za min. 15 złotych i zachować paragon oraz opakowanie. Przydadzą się, ponieważ żeby dostać bonus 4 GB, należy odwiedzić stronę promocji, a tam w specjalnym formularzu zgłoszeniowym zamieścić wyraźne zdjęcie paragonu oraz opakowania produktu (nie pustego! – dlatego najlepiej zrobić zdjęcie przez otworzeniem opakowania!). Wtedy będziemy mogli liczyć na zasilenie – decyzja o przyznaniu bonusu powinna być podjęta w ciągu dwóch dni, choć zwykle gigabajty dostaniemy „od ręki”. Paczka będzie rozbita na dwa pakiety 2 GB. Są ważne 30 dni.

Tabletowo.pl Kupując baterie, upewnij się, że to Energizery. Wtedy dostaniesz darmowe gigabajty od Play GSM Promocje

Jeden numer może skorzystać z promocji maksymalnie dwa razy, co oznacza, że kupując produkty za min. 30 zł, na dwóch paragonach, możemy zyskać nie więcej niż 8 GB. Nabywając baterie hurtowo nie jesteśmy więc w stanie zapewnić sobie nielimitowanego internetu ;)

Promocja trwa od 15.03 do 15.06, a więcej szczegółów znajdziecie w tym Regulaminie, jak też na stronie poświęconej akcji.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona