Ważne

Play zaprezentował nowe taryfy abonamentowe: dla singli, dla duetów i dla rodzin

Po wielu promocjach i nowych taryfach dla klientów „na kartę” przyszedł wreszcie czas na użytkownika z abonamentem. Wczoraj Fioletowi pokazali nowe taryfy: Solo, Duet i Rodzina.

O 13:30, w środę, Play na konferencji prasowej, która odbyła się na tarasie w siedzibie operatora, zaprezentował nowe wersje swoich Formuł abonamentowych, czyli Formułę Solo, Formułę Duet i Formułę Rodzina.

Zacznijmy od początku. Formuła Solo skierowana jest do klienta posiadającego tylko jeden numer, Duet dla dwóch osób, a Rodzina dla co najmniej trzech, ale nie więcej niż ośmiu osób. Każda jest dostępna w trzech wariantach cenowych (S, M lub L) w zależności od tego, ile usług chcemy mieć nielimitowanych.

Formuła Solo:

Prezentacja-15.06-18

Formuła Duet:

Prezentacja-15.06-19

Dodatkowo w Duecie przy przenoszeniu numeru z innej sieci i wybraniu wariantu S, wysokość abonamentu zostanie obniżona ze standardowych 55 na 45 złotych.

Formuła Rodzina:

Prezentacja-15.06-20

Tu jest tak samo jak w Duecie, czyli przy przeniesieniu co najmniej jednego numeru jest zniżka 10 zł w taryfie S i abonament wynosi wtedy 55 zł. W przypadku chęci zwiększenia ilości kart SIM ze standardowych trzech do nawet ośmiu, koszt dodatkowej karty to 20 zł.

Do każdego abonamentu dokładana jest usługa darmowego streamingu muzyki Tidal na dwa lata, możliwość zmiany telefonu lub taryfy przez 30 dni. Ceny ofert dotyczą samych kart SIM. W przypadku chęci dokupienia smartfona do miesięcznego zobowiązania należy doliczyć co najmniej 10 zł. Twarzami kampanii reklamowych nowych Formuł będą: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant i Pascal Brodnicki.

Źródło: Play

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona