Play daje nowym użytkownikom ofert na kartę nawet po 100 GB internetu za darmo | Tabletowo.pl

Play daje nowym użytkownikom ofert na kartę nawet po 100 GB internetu za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Nie siedzę w tej branży, więc nie wiem, czy trudniej jest zdobyć nowego, czy utrzymać obecnego klienta. Play tym razem jednak skupia się na tej pierwszej grupie, ponieważ świeżo upieczonym użytkownikom ofert na kartę rozda po nawet 100 GB internetu. I to nie raz, nie dwa, a aż trzy razy!

Zasady promocji są bardzo proste: wystarczy kupić jeden ze starterów z Play, zarejestrować numer i użyć krótkiego kodu, aby aktywować bonus. Użytkownicy ofert Play na Kartę i RedBull Mobile muszą wystukać na klawiaturze *111*872*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką. Z kolei w przypadku taryfy Play Internet na Kartę trzeba użyć kodu *111*873*1#.

Klienci, którzy kupili starter Play na Kartę i RedBull Mobile, dostaną w prezencie 50 GB internetu, natomiast nowi użytkownicy oferty Play Internet na Kartę mogą liczyć na dwa razy większy bonus, tj. 100 GB. W obu przypadkach mowa oczywiście o transferze na terenie Polski, nie można go wykorzystać w roamingu. Gratisowe gigabajty ważne są przez 30 dni kalendarzowych od momentu aktywacji.

Promocja jest ważna do 9 stycznia 2018 roku włącznie. Warto jeszcze dodać, że każdy klient może dostać bonus aż trzy razy. Jest jednak jeden haczyk – nie może tego zrobić na jednym i tym samym numerze, musi kupić trzy różne startówki.

Regulamin oferty promocyjnej „Bonus na start” w Play na Kartę

Regulamin Oferty Promocyjnej „Bonus na start” w Internet na kartę w Play

Źródło: Blog Play

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona