Play ma specjalną ofertę dla klientów biznesowych – 2 numery i internet za 49,99 zł

Play obsługuje nie tylko klientów indywidualnych – ważną część korzystających z jego usług stanowią klienci biznesowi. Operator o nich nie zapomina i teraz przygotował specjalną ofertę promocyjną wyłącznie dla tej grupy użytkowników – za 49,99 złotych miesięcznie mogą korzystać z dwóch numerów i internetu w biurze.

Specjalna oferta w Play dla klientów biznesowych

Jak deklaruje operator, jest to „najbardziej atrakcyjna cenowo propozycja dla przedsiębiorców dostępna na rynku”. To niewątpliwie odważne stwierdzenie, ale trzeba przyznać, że przygotowana przez tę sieć oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Klienci biznesowi, którzy przeniosą do Play przynajmniej jeden numer, otrzymają do dyspozycji dwie karty SIM do telefonów z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, a także nielimitowanym transferem danych (z czego 10 GB z pełną prędkością).

Ponadto klienci biznesowi, którzy skorzystają z tej oferty, otrzymają również trzecią kartę SIM z internetem bez limitu danych (aczkolwiek po wykorzystaniu 100 GB prędkość transferu jest ograniczana).

Za zestaw trzech kart SIM klienci biznesowi zapłacą 49,99 złotych (+ VAT) miesięcznie. Kwota ta uwzględnia jednak rabat w wysokości 5 złotych za e-fakturę i terminowe płatności oraz kolejne 5 złotych za zgody marketingowe.

Play biznes promocja dwie karty SIM internet
źródło: Play

To jednak nie koniec korzyści, na jakie mogą liczyć klienci biznesowi, którzy wybiorą ofertę za 49,99 złotych netto miesięcznie. Operator jednocześnie zapewni im półroczny dostęp do platformy Amazon Prime Video całkowicie za darmo.

Oferta dostępna jest w salonach Play, a także u doradców biznesowych. Zainteresowani klienci mogą oczywiście dobrać również smartfon. Ponadto są dostępne też inne warianty – 1 karta SIM + internet do biura za 39,99 złotych netto miesięcznie oraz 3 karty SIM + internet do biura za 79,99 złotych (+ VAT) co miesiąc.

Nawet 9 rat gratis dla klientów przenoszących numer

Przy okazji warto przypomnieć, że klienci biznesowi również mogą skorzystać z promocji, dzięki której przy przeniesieniu numeru od innego operatora nie będą musieli płacić od 6 do nawet 9 rat za smartfon (w zależności od wybranej oferty), pod warunkiem, że podpiszą umowę na 36 miesięcy.