Pizza za pół ceny? Gdzie mam podpisać? (promocja po doładowaniu w sieci Plus) | Tabletowo.pl

Pizza za pół ceny? Gdzie mam podpisać? (promocja po doładowaniu w sieci Plus)

Dołącz do dyskusji 0

Użytkownicy numerów na kartę często są rozpieszczani przez operatorów. A to dostają darmowe pakiety gigabajtów z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, a to mogą liczyć na jakieś zniżki na akcesoria dla smartfonów… Jednym to potrzebne, a innym nie, ale obok tej promocji nie można obejść obojętnie: Plus oferuje kod obniżający cenę na zamówienie z „Telepizzy” o 50%. Wystarczy doładować swoje konto za minimum 10 zł.

Jak to działa? Otóż:

  • pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PIZZA na numer 80180,
  • następnie trzeba doładować online swoje konto (pre-paid lub mix) za minimum 10 zł,
  • w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny, który wykorzystujemy na zamówienie w sieci Telepizza.

Jeśli kod promocyjny nie przychodzi dłuższy czas, nie niecierpliwmy się. Operator ma na to 72 godziny od doładowania konta.

Promocja „Pizza z Plusem 50% taniej” trwa od 2 do 31 lipca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Liczba kodów jest ograniczona – zgodnie z regulaminem pula wynosi 4000 kodów. O ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 sierpnia 2018 r.

Kody można zrealizować w lokalu i zamówieniu telefonicznym. Kod w dostawie można zrealizować od minimalnej wartości zamówienia po rabacie o wartości 25 zł.

Jeśli i tak mieliśmy dokonać zasilenia konta w Plusie, warto pamiętać, by przedtem wysłać SMS-a. Żeby nie było niedomówień: jeśli wierzyć regulaminowi, kod zadziała tylko w przypadku zamówienia pizzy. Żadne tam sałatki, nuggetsy czy kebaby – pizza, pizza i tylko pizza!

Regulamin znajdziecie tutaj.

Smacznego!

źródło: materiały prasowe

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona