Pixelmator Pro (fot. Apple)

Pixelmator Pro w promocji z okazji 10 tys. pięciogwiazdkowych ocen

Dla użytkowników komputerów Apple, którzy szukają świetnej alternatywy dla Photoshopa, mamy bardzo dobrą wiadomość. Pixelmator Pro dostępny jest teraz w atrakcyjnej promocji.

Reklama

Photoshop nie musi być jedynym wyborem

Przez wiele lat Photoshop uznawany był za najlepszy wybór dla osób zajmujących się grafiką rastrową, szczególnie dla profesjonalistów. Owszem, Adobe nadal oferuje świetne narzędzia, jak najbardziej będące w czołówce. Nie oznacza to jednak, że na rynku nie ma obecnie interesujących alternatyw, które zapewnią równie wysokie możliwości, a przy czym kosztują odczuwalnie mniej.

Pixelmator Pro.
(fot. Pixelmator Team)

Jeśli należysz do osób, którym nie podoba się oprogramowanie lub polityka cenowa Adobe oraz szukasz profesjonalnego oprogramowania do pracy z grafiką rastrową, to powinieneś zainteresować się programem Pixelmator Pro.

Należy zaznaczyć, że opisywany program dostępny jest wyłącznie w wersji na macOS. Od samego początku rozwijany był z myślą o komputerach Apple, dzięki czemu jest on dobrze zoptymalizowany i powinien sprawdzić się nawet na podstawowym MacBooku. Oczywiście pod warunkiem, że nie zamierzamy pracować z naprawdę rozbudowanymi projektami.

Pixelmator Pro zapewnia odpowiednio duży zestaw różnych narzędzi, które powinny spełnić oczekiwania nawet profesjonalnych użytkowników. Bez problemów radzi sobie z każdym plikiem graficznym w popularnym formacie, a także umożliwia otwieranie i edytowanie projektów (wraz z warstwami) stworzonych w Photoshopie.

Pixelmator Pro.
(fot. Pixelmator Team)

Do pracy zaprzęgnięta została sztuczna inteligencja, aby usprawnić wiele zadań, odciążając użytkownika. Jej zastosowanie docenią nie tylko początkujący, ale również bardziej zaawansowani. W wielu sytuacjach wystarczy dosłownie kilka kliknięć, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Pixelmator Pro w promocji

Rozbudowane możliwości i wysoką jakość potwierdzają oceny w Mac App Store. Średnia wynosi bowiem 4,8. Co więcej, maksymalnych, pięciogwiazdkowych ocen wystawiono już ponad 10 tys.

W związku z przekroczeniem kolejnego kamienia milowego, dotyczącego liczby pięciogwiazdkowych ocen, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie promocji dla wszystkich zainteresowanych osób.

Pixelmator Pro dostępny jest teraz w cenie niższej o 30%. Jedno z lepszych narzędzi do edycji grafiki rastrowej można kupić za 129,99 złotych w Mac App Store. Oznacza to, że wersja Pro aktualnie jest tańsza o 10 zł od podstawowego Pixelmatora.