Tak, jest dowód na to, że Pixela XL 2 wykona LG | Tabletowo.pl

Tak, jest dowód na to, że Pixela XL 2 wykona LG

Dołącz do dyskusji 0

W zeszłym miesiącu Pixel 2 trafił do certyfikacji FCC, dlatego mogliśmy upewnić się, że pojawi się wraz z Androidem w wersji 8.0.1, a także stwierdzić, że będzie miął aktywne ramki, tak jak HTC U11. Dziś w ten sam sposób potwierdzamy kilka szczegółów dotyczących Pixela XL 2.

LG zgłosiło do certyfikacji model o oznaczeniu ZNFG011C. Skąd pomysł, że to większy Pixel? Przede wszystkim identyfikator FCC tego modelu zaczyna się na „G”. HTC użyło tego samego wzorca dla pierwszego Pixela, Pixela XL oraz Pixela 2.

fot. Android Police

Wykonywany przez HTC Pixel 2 nosi identyfikator FCC o numerze G011A. Nieobecny G011B to symbol anulowanego przez HTC Pixela o nazwie kodowej „Muskie”, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. To on pierwotnie miał być największym z tegorocznych Pixeli.

Co ciekawe, niektóre dokumenty i raporty z testów Pixeli sugerują, że ich modemy nie będą wspierać pasma 600 MHz, które jest kluczowe dla obsługi szybszego LTE w przyszłości.

4 października już blisko. Wtedy o nowych Pixelach dowiemy się wszystkiego. A przynajmniej tyle, ile Google zdecyduje, żebyśmy się dowiedzieli, na poświęconej temu konferencji.

źródło: 9to5google

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona