Google Pixel 2 XL trafił na półkę w kolejnym polskim sklepie. Jest taniej, ale 3600 zł to nadal sporo | Tabletowo.pl

Google Pixel 2 XL trafił na półkę w kolejnym polskim sklepie. Jest taniej, ale 3600 zł to nadal sporo

Dołącz do dyskusji 0

Trzeba zacząć od tego, że Pixele w Polsce nie są w oficjalnej dystrybucji, zatem wszystkie urządzenia Google’a, które możemy u nas kupić, pochodzą z Niemiec lub innych krajów europejskich. Nie oznacza to, że takiego Pixela 2 XL trudno u nas kupić. To w gruncie rzeczy prosta rzecz, o ile mamy wystarczającą ilość gotówki.

Pixele nie należą do smartfonów tanich. W Komputroniku czy x-komie za Pixela 2 XL trzeba zapłacić blisko 4200 złotych. Ceny będą spadać w miarę upływu czasu, ale 4 kafle za zeszłorocznego flagowca to nadal dużo. Można swobodnie powiedzieć, że za dużo, biorąc pod uwagę, jak na przykład wyceniono na premierę Samsunga Galaxy S9+ (3999 zł).

W pewnym sensie cieszy fakt, że RTV Euro AGD również wprowadził do swojego sklepu Pixela 2 XL, i to od razu w niższej cenie niż u konkurencji. Pojawiły się dwie opcje pamięciowe:

  • Google Pixel XL 2 z 64 GB pamięci wewnętrznej – za 3599 zł
  • Google Pixel XL 2 ze 128 GB pamięci wewnętrznej – za 4399 zł

Porównywarka cenowa wskazuje, że to całkiem niezła oferta, oczywiście zestawiając ją z cenami, jakie widnieją przy tym modelu w innych sklepach.

Żadna to rewelacja, ale jeśli ktoś z Was przymierzał się do zakupu Pixela XL 2 w Polsce, to warto mieć oczy otwarte, bo łatwo można przepłacić za smartfon od Google’a. Inną sprawą jest, że dla niektórych 3600 złotych za czystego Androida to i tak gruba nadpłata, ale to raczej temat na inny wpis, ewentualnie dyskusję pod tą informacją ;)

Recenzja Google Pixel 2 XL – iPhone’a wśród Androidów

źródło: Euro RTV AGD dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona