Pojawiły się informacje o cenach nowych Pixeli 19
Tak ma wygląda Google Pixel 2

Pojawiły się informacje o cenach nowych Pixeli

Google niedawno podzieliło się z nami informacją o dacie premiery Pixela 2 oraz Pixela XL 2. 4 października czeka nas konferencja, na której gigant z Mountain View zaprezentuje, nad jakimi urządzeniami mobilnymi pracował przez ostatni rok. Ten przeciek dotyczy tego, na ile dolarów Google wyceniło swoją pracę.

Droid Life dotarł do grafik ukazujących tylne panele Pixeli 2. Trudno o sensowną interpretację przecieków, jednak poniższe rendery sugerują, że Pixel XL 2 nie będzie miał podwójnego aparatu. Pozostawałoby to w zgodzie z tym, co dowiedzieliśmy się o tym urządzeniu do tej pory. Zresztą, konstrukcja Pixela 2 oraz Pixela XL 2 znów jest do siebie mocno zbliżona – przynajmniej z tyłu.

Raport ujawnia również wersje kolorystyczne, w których wystąpią nowe flagowce Google’a. Będzie to czarny, biały oraz Kinda Blue, czyli pewien odcień niebieskiego.

Najbardziej interesują nas jednak ceny. Według informacji, Pixele, zarówno w mniejszej jak i większej wersji, będą dysponować 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Pixel 2 z 64 GB ma kosztować 649 dolarów, zaś za wersję z dwukrotnie większą pamięcią, trzeba będzie zapłacić 749 dolarów. Z kolei Pixel XL 2 to – w zależności od miejsca na dane – spodziewany wydatek rzędu 849 dolarów (64 GB) lub 949 dolarów (128 GB).

Produkcją „małego Pixela” zajmuje się HTC, które wyposaży urządzenie w ściskalne ramki, jak w swoim modelu U11. „Duży Pixel” będzie zaś zjeżdżał z taśm produkcyjnych LG. W nim to mamy zobaczyć bardzo wąskie ramki okalające 6-calowy ekran.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Pixelu 2, zajrzyjcie tutaj:

https://www.tabletowo.pl/2017/09/07/google-pixel-2-walleye-specyfikacja/

źródło: Droid-Life (1) i (2)