PiPo Work W4 to 8-calowiec z Windowsem za 81 dolarów! | Tabletowo.pl

PiPo Work W4 to 8-calowiec z Windowsem za 81 dolarów!

Dołącz do dyskusji 0

Jest wiele chińskich producentów, na których warto zwracać uwagę, a jednym z nich jest PiPo. Już nieraz pisaliśmy o ciekawych urządzeniach tej firmy. Wystarczy wymienić chociażby Talk-T6, H3 oraz W2, żeby zobaczyć czego możemy oczekiwać od Chińczyków. Teraz jednak PiPo znów zaskakuje, ponieważ ich tablet będzie kosztować, w przeliczeniu, tylko 81 dolarów. A co znajdziemy w Work W4?

PiPo Work W4 to 8-calowe urządzenie z ekranem IPS, wyświetlającym obraz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Napędza go 4-rdzeniowy procesor Intel Bay Trail Atom Z3735F oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym możemy się również spodziewać 16 GB pamięci wbudowanej, WiFi, 2-megapikselowego aparatu głównego (0,3 mpix na przodzie) oraz baterii o pojemności 4500 mAh. System w tym tablecie to Windows 8.

Oczywiście najważniejsza jest wspomniana wcześniej cena, która w przeliczeniu wynosi tylko 81 dolarów. Jest to suma niezwykle atrakcyjna i to tylko kwestia czasu, aż takie urządzenia będą coraz popularniejsze. Nie wiadomo, niestety, kiedy dokładnie Work W4 trafi na półki sklepowe.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona