Pipo W1 z Windowsem 8.1, Bay Trail i klawiaturą rodem z Surface za 399 dolarów - Tabletowo.pl

Pipo W1 z Windowsem 8.1, Bay Trail i klawiaturą rodem z Surface za 399 dolarów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Pipo W1 z Windowsem 8.1, Bay Trail i klawiaturą rodem z Surface za 399 dolarów Chińskie Nowości

Asus, modelem Transformer Book T100, udowodnił, że można stworzyć ciekawy i dobry sprzęt z Windowsem 8 i sprzedawać go za niewielkie pieniądze (chyba nikt nie ma wątpliwości, że w jego przypadku jest inaczej?). Ale jesteśmy na etapie rozwoju rynku tabletów, w którym każdy producent chce się móc pochwalić tabletem z Windowsem. Wśród nich są również chińskie firmy, między innymi Pipo. Firma zaprezentowała dziś model Pipo W1 – z Windowsem 8.1, procesorem Intel Bay Trail oraz klawiaturą rodem z Microsoft Surface.

Urządzenie charakteryzuje sie przede wszystkim wyświetlaczem IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, jednostką centralną Intel Atom Z3740D Bay Trail oraz 32GB lub 64GB pamięci wewnętrznej. Do naszej dyspozycji, jak wspomniałam, będzie również klawiatura, której podobieństwa do akcesorium z Surface trudno nie zauważyć. Całość pracuje pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1 – w zestawie raczej nie otrzymamy licencji na pakiet biurowy Office.

Pozostałe parametry techniczne Pipo W1 zawierają Bluetooth, 3G, WiFi, 2GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, port microUSB oraz wyjście HDMI.

Tablet Pipo W1 powinien trafić do sprzedaży w najbliższych tygodniach w cenie wynoszącej 399 dolarów (pytanie tylko czy w wersji podstawowej czy z 3G…).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona