Pipo T9 – ciekawy tablet z ośmiordzeniowym CPU i ekranem Full HD

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o niezbyt udanym phablecie Pipo, który to oferował kiepski ekran oraz małą ilość pamięci RAM. Okazuje się jednak, że producent tworzy także przystępne cenowo i atrakcyjne pod względem specyfikacji tablety. Do takich zaliczyć można produkt, który właśnie pojawił się w ofercie firmy – Pipo T9. Co takiego oferuje?

Pipo T9 to urządzenie wyposażone w 8.9-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920×1200 pikseli, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6592, 2 GB pamięci RAM oraz GPU Mali 450. Na pokładzie tabletu znaleźć można także 32 GB pamięci na dane i aplikacje, przednią kamerkę o rozdzielczości 2 Mpix oraz aparat z tyłu o rozdzielczości 13 Mpix z lampą błyskową. Obudowa produktu została wykonana z metalu, co powinno zadowolić estetów oraz osoby, które są wrażliwe na punkcie jakości materiałów stosowanych w urządzeniu. Pipo T9 działać będzie pod kontrolą Androida – prawdopodobnie w wersji 4.2 bądź 4.3.

Uwagę końcowego użytkownika przykuć z pewnoscią może cena urządzenia. Ta wynosić ma 225 dolarów, dzięki czemu Pipo T9 z ekranem Full HD oraz mocnym procesorem staje się naprawdę atrakcyjnym produktem.

Co sądzicie o Pipo T9? Czy jest to według Was interesująca propozycja?

[źródło]