Najlepszy prezent na święta: kultowe Last Christmas od Wham! w 4K

Informacja, którą właśnie publikujemy, może okazać się szczególnie cenna dla wszystkich tych, którzy rozpoczęli już przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, a ich domy wypełnia brzmienie świątecznych piosenek. Jeden z największych hitów tej pory roku właśnie został udostępniony w wyższej jakości.

Piosenki Last Christmas zespołu Wham! nikomu przedstawiać nie trzeba. Nieodłączny element wszystkich świątecznych składanek w wykonaniu George’a Michaela i spółki niemal każdy potrafi zanucić z pamięci. Utwór ten jest tak popularny, że jego obecność w Google Trends stała się jednym z symboli nadchodzących świąt. Obecnie wygląda to następująco:

„Last Christmas” zespołu Wham! szybko zyskuje na popularności w ostatnim czasie

Z wykresu można wywnioskować, że popularność frazy Last Christmas w serwisie YouTube gwałtownie wzrastała od przełomu listopada i grudnia. To niezawodny znak, że w tym roku nikt świąt nie odwoła.

Będą za to wyraźniejsze

W internecie regularnie pojawiają się materiały wideo, które dzięki nowoczesnym technikom remasteringu doczekały się nowej jakości. Opublikowanie archiwalnych materiałów w jakości HD czy 4K często zapewnia danemu filmowi drugą młodość. Nie inaczej dzieje się w przypadku teledysków.

13 grudnia na oficjalnym kanale grupy Wham! w serwisie YouTube pojawił się zremasterowany klip do jednego z ich największych hitów – Last Christmas. Data publikacji z pewnością nie jest przypadkowa – wybrano ją z co najmniej dwóch powodów. Pierwszym, co naturalne, jest trwający okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, kiedy to rok do roku piosenka wzbudza największe zainteresowanie. Drugim jest niedawna premiera kinowa filmu pod tym samym tytułem. Niezależnie od przyczyn, możemy się wspólnie cieszyć – klip do piosenki Wham! – Last Christmas został udostępniony w jakości 4K. Najbardziej zniecierpliwieni mogą go obejrzeć poniżej:

Szykuje się rekord popularności

Teledysk w odświeżonej wersji został opublikowany zaledwie w piątek (widzicie, 13. nie musi być pechowy :)), a liczba wyświetleń już zbliża się do poziomu dwóch milionów. W momencie opracowywania niniejszego materiału klip zajmuje 34 miejsce na karcie Na czasie, jednak należy się spodziewać, że w miarę upływu trwającego tygodnia jego popularność będzie rosła lawinowo. Cóż… this year, to save me from tears, I’ll watch it in 4K.

PS. Prezenty świąteczne jeszcze niegotowe? Zajrzyjcie do podlinkowanego poniżej poradnika, być może coś Was zainspiruje!

Jaki prezent dla geeka do 200 zł? Mikołajkowy poradnik „last minute”

Źródło: YouTube