Reklama
Pillars of Eternity za darmo Epic Games Store

Zatrzymajcie na chwilę Cyberpunka! Epic Games Store rozdaje dwa świetne RPG całkowicie za darmo!

Dziesiątego grudnia tego roku powinno się mówić tylko o jednej grze – wiadomo jakiej. Ja jednak pokuszę się o coś niemożliwego i spróbuję oderwać Was od najnowszego dzieła Redów. Bo wierzcie mi, dla tych dwóch świetnych RPG-ów warto chociażby na 5 minut zatrzymać Cyberpunka!

Reklama

Pillars of Eternity – Definitive Edition za darmo w Epic Games Store

Napiszę to wprost – Pillars of Eternity to, pomimo kilku wad, jeden z najlepszych klasycznych, izometrycznych RPG-ów, w jakie kiedykolwiek grałem. Tak, biorę pod uwagę nawet takie hity, jak Baldur’s Gate i Icewind Dale, których Pillars of Eternity jest – można tak chyba powiedzieć – duchowym spadkobiercą.

Jeśli jesteście „głodni” gry właśnie w takim, starym stylu, ale jednak w nowoczesnej odsłonie, to nie czytajcie już dalej – po prostu zacznijcie pobierać Pillars of Eternity z Epic Games Store.

Minimalne wymagania Pillars of Eternity – Definitive Edition:

System operacyjny:64-bitowy Windows Vista lub nowszy
Procesor:Intel Core i3-2100T z 2,50 GHz / AMD Phenom II X3 B73
Pamięć RAM:4 GB
Wolne miejsce na dysku:14 GB
Karta graficzna:ATI Radeon HD 4850 lub NVIDIA GeForce 9600 GT

Tyranny — Gold Edition za darmo w Epic Games Store

Tak, Tyranny to również gra Obsidian Entertainment, która bardzo przypomina w swojej rozgrywce Pillars of Eternity. I tak, również gorąco Wam ją polecam, tym bardziej w bogatej w dodatki wersji Gold Edition, która zawiera nie tylko obszerne rozszerzenia, ale nawet takie bonusy, jak kolekcja krótkich opowiadań, tapety, czy… zestaw dzwonków na telefon.

Minimalne wymagania Tyranny – Gold Edition:

System operacyjny:64-bitowy Windows 7 lub nowszy
Procesor:Intel Core 2 Quad Q9505 z 2,80 GHz / AMD Athlon II X4 840 z 3,10 GHz
Pamięć RAM:6 GB
Wolne miejsce na dysku:15 GB
Karta graficzna:ATI Radeon HD 5770 lub NVIDIA GeForce GTS 450 z 1 GB VRAM

Co ważne, obydwie gry oferują polskie wersje językowe w postaci napisów, co jest pewnie dla wielu z Was ogromnym atutem – zarówno Pillars of Eternity, jak i Tyranny są niezwykle obszernymi pod względem tekstu grami.

Pillars of Eternity i Tyranny możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Gra dostępna jest za darmo do 17 grudnia 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostanie udostępniony kolejny darmowy tytuł.