Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 - Tabletowo.pl

Pierwszy tablet z Tegrą 3 to… ZTE T98

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 Nowości

Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt (ja na pewno nie!). Wydawać by się mogło, że pierwszy tablet z czterordzeniową jednostką Tegra 3 będzie pochodził od jednego z czołowych producentów tego typu sprzętu, czyli np. Asusa, Motoroli, Acera lub któregokolwiek innego… Psikus! Firma ZTE na China International Exhibition Center w Pekinie zaprezentowała model T98, którego sercem jest właśnie Tegra 3.

ZTE T98 pracuje w oparciu o Androida 3.2 Honeycomb, a na jego pokładzie znajdziemy przede wszystkim 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 3G, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, a także baterię o pojemności 4000 mAh.

Jednostka centralna tabletu, którą jest czterordzeniowa Tegra 3, osiągnęła wynik 1956 punktów w benchmarku Quadrant.

Cena ZTE T98, jak i jego dostępność, nie została ujawniona. Warto jednak pamiętać, że Jen-Hsun (CEO nVidia) stwierdził niedawno, że pierwsze tablety z Tegrą 3 trafią na rynek przed końcem roku.

Tabletowo.pl Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 Nowości

Tabletowo.pl Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 Nowości   Tabletowo.pl Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 Nowości   Tabletowo.pl Pierwszy tablet z Tegrą 3 to... ZTE T98 Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona