Pierwszy dodatek do Magic 2015 już dostępny | Tabletowo.pl

Pierwszy dodatek do Magic 2015 już dostępny

Dołącz do dyskusji 0

Fani tabletowego wcielenia gry Magic: The Gathering już od dłuższego czasu czekali na pierwszy oficjalny dodatek do najnowszej wersji gry. Oprócz nowych kart i wyzwań dla pojedynczego gracza miał on bowiem przynieść ze sobą aktualizację poprawiającą kilka niezbyt udanych elementów oryginału.

Teraz, gdy wspomniane rozszerzenie pojawiło się już w obu największych sklepach z aplikacjami, okazało się, że aktualizacja nie wprowadza żadnych drastycznych zmian, a jedynie delikatnie poprawia dotychczasowe niedociągnięcia. Większość graczy najbardziej ucieszy zmiana sposobu zdobywania najrzadszych kart dostępnych w grze. Do tej pory można je było znaleźć wyłącznie w pakietach Premium Boosters, dostępnych jedynie do nabycia za realne pieniądze, przez co gracze chcący skompletować wszystkie dostępne w grze karty musieli liczyć się z naprawdę sporymi wydatkami. Od teraz karty te można zdobyć również jako nagrodę w starciach z innymi graczami.

Sam dodatek, noszący tytuł Garruk’s Revenge, wprowadza zaś kilkadziesiąt nowych kart oraz kilka dodatkowych wyzwań dla jednego gracza. Oficjalna cena rozszerzenia wynosi 4,49 euro, jednak osoby które zakupiły wcześniej Complete Bundle, Card Collection Bundle lub Premium Booster otrzymają je za darmo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona