Wizard of the Coast zapowiada pierwszy dodatek do Magic 2015

Mimo że najnowsze tabletowe wcielenie Magic: The Gathering nie osiągnęło tak dużego sukcesu, jak konkurencyjne Hearthstone, to jednak udało mu się zebrać wokół siebie spore, oddane grono graczy. To właśnie z myślą o nich przygotowany został pierwszy dodatek do gry noszący nazwę Garruk’s Revenge.

Rozszerzenie przyniesie ze sobą kilka nowych misji w kampanii fabularnej dla jednego gracza, zestaw nowych kart oraz gotową talię reprezentującą tytułowego łowcę – Garruka. Wiele wskazuje też na to, że dodatek zmieni nieco system mikropłatności, a osoby, które odblokowały pełną wersję gry będą mogły zdobywać w niej karty typu premium, które do tej pory dostępne były jedynie poprzez zakup specjalnych boosterów. Niestety, za możliwość cieszenia się wszystkimi tymi nowościami przyjdzie nam zapłacić dość wysoką cenę. Pierwszy oficjalny dodatek do Magic 2015  kosztować będzie bowiem około 20 złotych.

Użytkownicy tabletów z systemem Android będą mogli nabyć dodatek Garruk’s Revenge już 5 listopada. Posiadacze tabletów firmy Apple będą musieli poczekać na niego nieco dłużej.

 

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona