Pierwsze zdjęcie prasowe Samsunga Galaxy Tab 8.4 Pro

samsung_galaxy_tab_pro_8.4

W kończącym się roku Samsung był jednym z najbardziej liczących się producentów tabletów. Nie tylko pod względem wprowadzanych na rynek modeli czy pieniędzy przeznaczanych na marketing, ale również pod najważniejszym aspektem – ilości sprzedanych egzemplarzy (z niecierpliwością czekam na statystyki podsumowujące ten rok). Sam koreański koncern twierdzi, że w 2013 roku sprzedał 40 milionów tego typu urządzeń. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, nic dziwnego, że plan na 2014 rok jest jeszcze bardziej ambitny (chce sprzedać aż 100 milionów tabletów!). W uzyskaniu wysokiej sprzedaży w zaczynającym się już za kilka godzin roku ma pomóc Samsungowi między innymi Samsung Galaxy Tab 8.4 Pro, którego pierwsze zdjęcie prasowe trafiło dziś do sieci.

Nie od dziś wiemy, że Samsung pracuje nad co najmniej kilkoma urządzeniami, których premiery możemy się spodziewać na początku roku (na styczniowych targach CES lub MWC w lutym). Mają to być modele: Galaxy Tab Pro 8.4 (SM-T320/T325), Galaxy Tab Pro 10.1 (SM-T520/T525), Galaxy Note Pro 12.2 (SM-P900/P905) oraz Galaxy Tab 3 Lite (SM-T110/T111). Ostatnio mamy do czynienia z coraz większą ilością informacji dotyczących 8,4-calowego modelu.

Galaxy Tab 8.4 Pro, bo o nim mowa, nie tak dawno trafił w ręce FCC (amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności), a już dziś gości w kolejnym „przecieku”. Tym razem dowiadujemy się, że Samsung nie zamierza rezygnować z wykończenia obudowy swoich kolejnych produktów materiałem imitującym skórę (bo to, proszę pamiętać, skóra nie jest) i z obszyciami przy krawędziach. Wprost przeciwnie, materiał ten w dalszym ciągu będzie obecny na „pleckach” sprzętu koreańskiego producenta. Dotychczas mogliśmy go znaleźć w Galaxy Note 3 oraz Galaxy Note 10.1 2014.

Z niecierpliwością czekam na zbliżające się targi. Wiele wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z demonstracją tabletowej siły Samsunga.

źródło, źródło