Pierwsze zdjęcia iPhone 6S Plus (frontowego panelu) wyciekły do sieci | Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcia iPhone 6S Plus (frontowego panelu) wyciekły do sieci

Dołącz do dyskusji 0

W internecie pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają podobno najnowszego iPhone 6S Plus. A właściwie tylko frontowy panel urządzenia. Nie zapowiadają się raczej żadne zmiany.

Zdjęcia przedstawiają szybkę na przód urządzenia – prawdopodobnie iPhone 6S Plus. Źródło podaje, że jest to iPhone 6S, czyli mniejsza wersja urządzenia. Jednak patrząc na rozmiar sfotografowanego panelu jestem wręcz pewny, że jest to wersja z „plusem”, która będzie posiadała prawdopodobnie 5,5-calowy wyświetlacz, tak jak w przypadku zeszłorocznego modelu.

Fotografie zostały wykonane w fabryce i prawdopodobnie panele są przygotowane do dalszej wysyłki. Jak można zauważyć już na pierwszy rzut oka, nie widać tu żadnych zmian względem iPhone 6 Plus. Jednak było to raczej do przewidzenia, zazwyczaj modele z „S” przy nazwie nie wyróżniają się niczym w kwestii wyglądu.

Warto jednak pamiętać, że nowa generacja iPhone ma zostać wyposażona w Force Touch, więc widoczne na zdjęciu szkło musi być odpowiednio utwardzone. Czy rzeczywiście tak będzie wyglądał najnowszy smartfon od Apple? tego dowiemy się pewnie dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: nowhereelse

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona