Pierwsze Samsungi Galaxy S8 są już podobno testowane w Chinach | Tabletowo.pl

Pierwsze Samsungi Galaxy S8 są już podobno testowane w Chinach

Dołącz do dyskusji 0

Według informacji napływających z Chin, egzemplarze nowego flagowca Samsunga są poddawane pierwszym testom. Dla firmy, Galaxy S8 musi być wygranym już w momencie premiery. Jako, że Koreańczycy nie mogą sobie pozwolić na choćby najmniejszą pomyłkę, najwyraźniej rozpoczęli procedury testów odpowiednio wcześnie.

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy S8 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany dopiero w kwietniu. Jeżeli Samsung ma już do dyspozycji kompletne modele testowe, to oznacza, że chce rzetelnie przyłożyć się do sprawy, tak, by nie powtórzyć zaniedbań związanych z Galaxy Note7. Pośpiech związany z chęcią jak najszybszego wydania nowej wersji „notatnika” odbił się negatywnie na czasie poświęconym testom i kontroli, co pośrednio było przyczyną kryzysu związanego z późniejszym wycofaniem Note’a ze sprzedaży.

Testy najwyraźniej dotyczą dwóch wersji nowego flagowca Samsunga: Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus, pracujących na wersjach oprogramowania z oznaczeniami G9500ZCU0APLF i G9550ZCU0APLF. Są one przeznaczone na rynek chiński, jednak dotąd testowano również wersje z softem G950FXXU0APLH i G955FXXU0APLH, które powinny trafić do Stanów Zjednoczonych.

Nadal nie wiadomo dokładnie, jak będzie nazywać się większa wersja Samsunga Galaxy S8 – czy zyska przydomek „Edge”, czy też „Plus”. Pierwsza opcja jest mało prawdopodobna, biorąc pod uwagę doniesienia o tym, że obie odmiany flagowca będą miały zakrzywione ekrany.

na grafice tytułowej: Samsung Galaxy S7

źródło: Nashvillechatterclass, @mmddj_china przez GSMarena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona