Pierwsza reklama tabletu Microsoft Surface - Tabletowo.pl

Pierwsza reklama tabletu Microsoft Surface

Tabletowo.pl Pierwsza reklama tabletu Microsoft Surface Microsoft Nowości

Nadszedł 16 października. Dla jednych dzień jak co dzień, dla innych moment wyczekiwania premiery Asusa Padfone 2 (relacja o 11:00) i odliczania do premiery pierwszych tabletów z Windows 8 – w tym: Microsoft Surface. Jak doskonale wiecie, na 25 października koncern z Redmond zaplanował konferencję prasową, na której światło dzienne już oficjalnie ujrzy najnowsza odsłona systemu operacyjnego Microsoftu i zapowiedziane zostaną ceny Surface. W oczekiwaniu na to wydarzenie nie pozostaje nam nic innego, jak zapoznanie się z pierwszą reklamą tabletu Microsoft Surface, którą od dziś można znaleźć w sieci.

Według informacji, którą opublikował na Twitterze Paul Thurrott, Microsoft ma przeznaczyć na kampanię reklamową promującą swój tablet 400 milionów dolarów. Z kolei inne źródła donoszą, że koncern przeznaczy na reklamy Windows 8 1,5-1,8 miliarda dolarów.

Poniższa reklama zadebiutowała w TV podczas Tańca z gwiazdami. Nic więc dziwnego, że została utrzymana w takim właśnie – tanecznym – klimacie. Zerknijcie i dajcie później znać czy Wam się podoba ten spot. Warto jeszcze nadmienić, że jego reżyserem jest Jon M. Chu (odpowiedzialny między innymi za Step Up czy teledysk do piosenki Justina Biebera: Never say never).

Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że Surface Pro zadebiutuje na rynku około trzy miesiące po premierze Windows 8. Z kolei Surface RT ma trafić do sprzedaży już 26 października. Ile w tym prawdy – przekonamy się już za kilka dni. Zainteresowanych parametrami technicznymi tabletu Microsoftu zapraszam do tego wpisu.

A poniżej jeszcze reklama Windows 8:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona