Pendrive’y Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Pendrive’y Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

Dołącz do dyskusji 0
Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

Swego czasu firma Platinet zaprezentowała pendrive USB 2.0 TX-Depo, który eliminował potrzebę stosowania dodatkowych przejściówek w tabletach posiadających porty microUSB. Z jednej strony oferował pełnowymiarowy port USB 2.0 z myślą o możliwości podłączenia do komputera, z drugiej natomiast – port microUSB, stworzony dla tabletów i smartfonów z OTG. Firma First Price postanowiła wprowadzić na polski rynek podobne rozwiązanie francuskiej marki Bidul&Co.

Bidul&Co oferuje trzy różne pamięci zewnętrzne, które powstały z myślą o użytkownikach wszystkich urządzeń. W portfolio firmy znajdziemy bowiem zarówno penvrive’a z dwoma portami USB (pełnowymiarowym i micro) – głównie do tabletów i smartfonów z Androidem, pamięci zewnętrzne do starszych produktów Samsunga z serii Galaxy Tab, wyposażonych w złącze Samsunga oraz do urządzeń Apple (te mają zadebiutować wkrótce).

Jak to w przypadku pendrive’ów bywa, także i akcesorium Bidul&Co pozwala na przechowywanie danych na zewnętrznym nośniku i podłączenie go do tabletu w celu zarówno skopiowania plików do pamięci urządzenia, jak również samego odczytu.

Pamięci Bidul&Co, jak zapewnia firma, powstają na kościach pamięci Samsunga. Dostępne mają być w pięciu wersjach pojemnościowych: 4GB, 8GB, 16GB, 32GB i 64GB. Ceny poszczególnych wersji nie zostały ujawnione.

Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów Pendrive Bidul&Co do tabletów z microUSB, portem Samsunga i iPadów

ź: info prasowe First Price

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona