Platinet przedstawia pendrive przeznaczony do tabletów

Platinet przedstawia pendrive przeznaczony do tabletów

Firma Platinet najwyraźniej nie zamierza tworzyć standardowych produktów, co widać po zaprezentowanym nowym pendrivie. Trzeba przyznać, że nowy produkt wyróżnia się spośród wielu innych.

Pendrive’y Platinet USB 2.0 TX-Depo – trafią do sprzedaży w trzech wersjach pojemnościowych: 8, 16 oraz 32 GB. Tym, co je wyróżnia, to zastosowanie dwóch typów złączy – jednego standardowego USB 2.0 do połączenia z komputerem oraz drugiego w wersji micro, z myślą o podłączeniu do tabletów. Dzięki temu rozwiązaniu eliminuje się potrzebę stosowania dodatkowych adapterów/przejściówek.

Nowy pendrive Platinet zgodny jest z technologią Plug and Play – tak jak większość innych produktów, w ten sposób eliminuje się potrzebę stosowania dodatkowych sterowników urządzeń. Co ciekawe TX-Depo posiada aluminiową obudowę, która – według producentazapewnia najwyższą trwałość i bezpieczeństwo naszych danych.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Pierwsze modele pendrive’ów trafiają już do sklepów i już wkrótce pojawią się w sklepach z elektroniką w całej Polsce. Specyfikacja produktu wygląda następująco:

  • temperatura pracy: 0 – 60 o C
  • max prędkość zapisu: 8MB/s
  • max prędkość odczytu: 22MB/s
platinet pendrive do tabletów

źródło: platinet

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona