"Pełnosprawna" Motorola Xoom z Honeycomb na wideo - Tabletowo.pl

„Pełnosprawna” Motorola Xoom z Honeycomb na wideo

Tabletowo.pl "Pełnosprawna" Motorola Xoom z Honeycomb na wideo Motorola Nowości

Choć od oficjalnej premiery Motoroli Xoom na CES 2011 minęło już trochę czasu, to wciąż nie mieliśmy do czynienia z wideo pokazującym ją w akcji. Powód był jeden – Motorola nie mogła przedstawiać możliwości systemu przed jego oficjalną prezentacją. Ale, jak zapewne dobrze wiecie, moment ten w końcu nastąpił – jakiś czas temu zakończyła się konferencja Google, na której został przedstawiony Android Honeycomb. Niestety, z racji bardzo wolnego łącza (rzadko zdarza mi się narzekać na iPlusa, zwłaszcza będąc w Wawie…) nie było mi dane oglądanie :( Ale ci, co mogli, twierdzą, że faktycznie Honeycomb jest przełomowym OS-em, dzięki czemu już powinniście zacząć odkładać pieniądze na kupno któregoś z tabletów pracujących pod jego kontrolą (w tym: Xoom, bezimienny tablet Toshiby czy LG G-Slate, o ile trafi do sprzedaży w Polsce).

Po przydługim wstępie w końcu przechodzę do rzeczy. Po konferencji w Mountain View redaktor serwisu Engadget miał okazję nagrać wideo przedstawiające pracę Xoom (z pełnosprawnym systemem na pokładzie). Na poniższym filmiku zobaczycie działanie widżetów, gry Monster Madness oraz aplikacji Grocery IQ:

Sami widzicie, że tablety z tą wersją Androida zapowiadają się niesamowicie dobrze. Osobiście już nie mogę się doczekać MWC 2011, kiedy to będę mogła wziąć w swe ręce Motkę Xoom i trochę się nią pobawić, przy okazji poznając Honeycomb z bliska.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona