Pandigital SuperNova z marną szansą na sukces - Tabletowo.pl

Pandigital SuperNova z marną szansą na sukces

Dołącz do dyskusji 0
tablet pandigital supernova

Odkąd Amazon przedstawił swój pierwszy tablet internetowyKindle Fire – urządzenia tego typu mniej znanych producentów nie mają łatwego życia. Każda firma stara się jak może, by zainteresować swoimi produktami jak największe grono potencjalnych klientów, ale żeby to zrobić, trzeba oferować konkurencyjną cenę. Czy tak jest w przypadku najnowszego tabletu Pandigital SuperNova?

Producent określił ten model flagowym produktem w swoim portfolio, a skoro tak – nie można przejść obok niego obojętnie. Ale patrząc na cenę modelu, która wynosi 229 dolarów, i porównując ją z Kindle Fire i jego możliwościami, można mieć co SuperNova całkiem spore wymagania. Spójrzmy co proponuje Pandigital.

Tablet SuperNova oferuje 8-calowy, pojemnościowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 600 pikseli, jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, wyjście HDMI, kamerkę i aparat, WiFi, Bluetooth, 4GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD. Urządzenie działa pod kontrolą Androida Gingerbread (2.3) i nie oferuje dostępu do Android Market (zamiast tego jest GetJar).

Trudno wróżyć temu modelowi jakiekolwiek zainteresowanie, jeśli za mniejsze pieniądze można mieć tablet z dwurdzeniowym procesorem, nieco mniejszym, ale i tak lepszym, ekranem (7″, 1024 x 600 pikseli, IPS) oraz dostępem do wielu usług Amazonu… Po co porywać się z motyką na słońce?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona