Orange światłowód

Od teraz dwa pakiety Orange Love dostępne w wersji z umową bezterminową

Nie wszyscy lubią wiązać się umowami terminowymi, nawet jeśli w większości przypadków można dzięki temu wytargować niższą cenę za usługi (wtedy obie strony są ukontentowane). Orange postanowiło stworzyć ofertę dla takich klientów – od teraz mogą oni kupić dostęp do dwóch pakietów Orange Love bez konieczności podpisywania tzw. lojalki.

Orange Love Mini

W skład tego pakietu wchodzą Orange Światłowód do 300 Mb/s (pobieranie do 300 Mbit/s, wysyłanie do 50 Mbit/s) ze Smart Wi-Fi, a także abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej wraz z paczką 7 GB internetu (4,60 GB w UE).

Reklama

Miesięczna opłata za pakiet Orange Love Mini wynosi 89,99 złotych miesięcznie pod warunkiem wyrażenia zgód na fakturę elektroniczną i komunikację marketingową (po 5 złotych za każdą – łącznie 10 złotych rabatu; w przypadku braku zgody rachunek będzie wyższy). Warto dodać, że jest to kwota o 10 złotych wyższa niż przy umowie na 24 miesiące. Klienci bezpłatnie otrzymają również modem FunBox 3.0.

Jednorazowa opłata aktywacyjna, doliczana do pierwszego rachunku, wynosi 49,99 złotych.

Orange Love Standard

W skład tego pakietu wchodzi to samo, co w wersji Mini (wraz z modemem FunBox 3.0), a do tego również telefon stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz komórkowe w USA i Kanadzie, a także telewizyjny Pakiet Optymalny, dający dostęp do 104 kanałów (w tym w jakości 55 HD i dwóch w 4K).

W związku w tym ostatnim, integralną częścią pakietu Orange Love Standard jest również Dekoder 4K z dostępem do usługi VOD (wideo na życzenie) i Multinagrywarka oraz możliwością podłączenia do sieci Wi-Fi.

Miesięczna opłata za pakiet Orange Love Standard wynosi 119,99 złotych (o 10 złotych więcej niż przy umowie na dwa lata), także pod warunkiem wyrażenia zgód na fakturę elektroniczną i komunikację marketingową (5 złotych rabatu za każdą). Klienci będą musieli zapłacić też jednorazową opłatę aktywacyjną w wysokości 49,99 złotych (zostanie ona doliczona do pierwszego rachunku).

Na koniec warto jeszcze dodać, że zarówno w pakiecie Orange Love Mini, jak i Orange Love Standard mieszkańcy domków jednorodzinnych będą musieli dopłacić 14,99 złotych miesięcznie za dostęp do światłowodu (to powszechna praktyka tego operatora, uwarunkowana względami ekonomicznymi).

Źródło: Orange