WAŻNE: jeśli kupisz do jutra Galaxy S8, to będziesz mógł zarejestrować go w programie Guard S8+ do 18 września | Tabletowo.pl

WAŻNE: jeśli kupisz do jutra Galaxy S8, to będziesz mógł zarejestrować go w programie Guard S8+ do 18 września

Dołącz do dyskusji 0

Chociaż – jak wynika z deklaracji samego producenta – Galaxy S8 i Galaxy S8+ sprzedają się świetnie, to polski oddział Samsunga postanowił dorzucać do nich w prezencie bonus, aby jeszcze bardziej zachęcić kolejne osoby do zakupu tegorocznych flagowców. Mowa tu o pakiecie Guard S8+, obejmującym również wymianę wyświetlacza w przypadku fizycznego uszkodzenia z winy użytkownika. Na dzień przed zakończeniem promocji zdecydowano się jednak na małą, aczkolwiek dość istotną zmianę.

Oprócz gwarancji nieodpłatnej (jednorazowej) wymiany ekranu, użytkownicy w ramach pakietu Guard S8+ otrzymują także dodatkowy, trzeci rok gwarancji producenta, dostęp do dedykowanej linii telefonicznej oraz obietnicę naprawy uszkodzonego smartfona w ciągu dwóch godzin lub jego wymianę w trybie door-to-door.

Z dobrodziejstw pakietu Guard S8+ mogą skorzystać osoby, które do 31 sierpnia włącznie zakupią Galaxy S8 lub Galaxy S8+ u jednego z autoryzowanych partnerów (ich listę znajdziecie >tutaj<; obejmuje ona zarówno operatorów, jak i sklepy z elektroniką, m.in. Komputronik). Czasu pozostało więc już bardzo mało, zaledwie kilkadziesiąt godzin. Mimo to, Samsung zdecydował się wprowadzić jedną, aczkolwiek dość istotną zmianę w regulaminie promocji.

Pierwotnie osoby, które kupiły osobiście Galaxy S8 lub Galaxy S8+, miały czas na zarejestrowanie go do 4 września. Ale przedstawiciel polskiego oddziału producenta poinformował właśnie, że wydłużono ten termin o dwa tygodnie, do 18 września 2017 roku włącznie. Ww. użytkownicy mają więc tyle samo czasu, co ci, którzy nabyli (lub nabędą) smartfon na odległość.

Nowo zakupionego Galaxy S8 i Galaxy S8+ można zarejestrować >na tej stronie<.

Regulamin promocji Samsung GUARD S8+

Polecamy również:

Samsung Galaxy S8 – recenzja fotograficznego super-smartfona

Recenzja Samsunga Galaxy S8+

Źródło: @mrzempala

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona