Overmax Touch 2.1 – zegarek ze slotem na kartę microSIM za ok. 320 złotych | Tabletowo.pl

Overmax Touch 2.1 – zegarek ze slotem na kartę microSIM za ok. 320 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Zegarki i opaski inteligentne stają się coraz bardziej dostępne dla osób, które chcą zacząć przygodę z tego typu urządzeniami. Ich ceny spadają, jednocześnie oferując coraz więcej ciekawych rozwiązań. Do niedawna smartwatche ze slotem kart SIM zarezerwowane były dla najwyższej półki cenowej. Tymczasem Overmax postanowił zaskoczyć wprowadzając na rynek Touch 2.1.

Chyba największą ciekawostką jest fakt, że Touch Go 2.1 oferuje slot kart miroSIM, dzięki któremu nie musimy parować telefonu, by wykonywać połączenia telefoniczne czy korzystać z internetu. Oczywiście standardowo po połączeniu ze smartfonem wyświetla powiadomienia o wiadomościach tekstowych i połączeniach przychodzących, jak również monitoruje sen.

Jeśli chodzi o technikalia, znajdziemy tu przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 1,56″ i rozdzielczości 240 x 240 pikseli oraz akumulator o pojemności 350 mAh. Za jego działanie odpowiada procesor Mediatek MTK6260A, a do naszej dyspozycji jest 256MB pamięci wewnętrznej.

W Touch 2.1 umieszczono również aparat 1,3 Mpix, który pozwoli nam zrobić zdjęcia w niespodziewanych sytuacjach. Zegarek wykonany został z połączenia aluminium i tworzywa sztucznego, a całość spełnia normę IP67 – jest zatem odporny na wodę na głębokości do 10 metrów przez maksymalnie pół godziny.

Cena Overmax Touch 2.1, jak udało mi się dowiedzieć, ma wynosić ok. 320 złotych, a w sprzedaży ma się pojawić na dniach. Prawdopodobnie jak z poprzednika, będzie można z niego korzystać ze smartfonami działającymi pod kontrolą Androida w wersji 4.2 lub nowszej oraz iOS – 7 lub nowszym.

źródło: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona