Overmax Solution 7 III: ciekawy tablet z ekranem 1280×800, 3G, GPS i Bluetooth | Tabletowo.pl

Overmax Solution 7 III: ciekawy tablet z ekranem 1280×800, 3G, GPS i Bluetooth

Dołącz do dyskusji 0
Overmax Solution 7 III

Overmax jest jedną z firm, które bardzo często modyfikują urządzenia od dłuższego czasu dostępne w swoim portfolio. Doskonałym tego przykładem jest produkt o nazwie Solution 7, zaprezentowany w maju bieżącego roku, który doczekał się już licznych ulepszeń w postaci Solution 7+ z sierpnia, Solution 7 II z września oraz najnowszego modelu: Solution 7 III. Co tym razem postanowiono nam zaoferować? Przede wszystkim wyższą rozdzielczość ekranu.

Zacznijmy zatem od wyświetlacza, który w każdym tablecie odgrywa najistotniejszą rolę. Jest tu matryca IPS o przekątnej 7″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Sercem urządzenia została czterordzeniowa jednostka Mediatek MTK8389 (Cortex A7) o częstotliwości taktowania 1,5GHz z PowerVR SGX 544 i 1GB RAM, a działanie całości kontroluje Android w wersji 4.2 Jelly Bean.

Najważniejsze jednak w modelach z serii Solution jest to, że są one wyposażone we wszystkie moduły łączności, dzięki czemu zapewniają (przynajmniej w teorii) pełen komfort użytkowania. Znajdziemy tu bowiem: 3G z dual SIM (z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłaniem SMS-ów/MMS-ów oraz obsługą Aero2), GPS, Bluetooth oraz WiFi.

Pozostałe parametry techniczne modelu zawierają 8GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej dzięki slotowi kart microSD, aparat 2 Mpix, kamerkę 0,3 Mpix, wyjście HDMI, port microUSB, 3.5 mm jack audio. Największą bolączką produktu jest niestety jego akumulator, którego pojemność wynosi jedynie 3000 mAh.

Overmax Solution 7 III trafi do sprzedaży w styczniu w nieznanej, póki co, cenie.

ź: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona