Overcooked All You Can Eat

Overcooked: All You Can Eat już wkrótce zadebiutuje na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch!

Jednymi z faworytów do miana „najlepszej gry imprezowej” ostatnich lat niezaprzeczalnie są Overcooked i Overcooked 2. Tytuły te rozkochały w sobie graczy na całym świecie, co sprawiło, że na premierę konsol nowej generacji pojawiła się ich specjalna wersja pod nazwą Overcooked: All You Can Eat. Jak się okazuje, pakiet ten pojawi niebawem również na innych platformach!

Reklama

Overcooked: All You Can Eat jednak zadebiutuje na zeszłej generacji konsol i PC

Seria gier Overcooked to humorystyczne gry kooperacyjne idealne na domówkę, dzięki swojej niecodziennej i szalonej rozgrywce. W grze wcielamy się w kucharzy, których zadaniem jest – jakby inaczej – gotowanie. Haczyk jednak tkwi w tym, że z czasem przepisy są coraz bardziej skomplikowane, tempo coraz bardziej szalone, a kuchnia… coraz bardziej zabójcza!

Overcooked: All You Can Eat spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy i krytyków, przez co twórcy zdecydowali się wydać specjalną wersję gry na nową generację konsol. Wydanie to łączyło obydwie części Overcooked, przenosząc stronę techniczną gier na jeszcze wyższy poziom.

Jak się jednak okazuje, gra zadebiutuje finalnie również na PC (Steam), PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, i to już 23 marca 2021 roku. Co ważne, Overcooked: All You Can Eat na wszystkich platformach zaoferuje wspólny cross-play – co cieszy z racji kooperacyjnych korzeni tychże gier.

Na konsolach stacjonarnych gra działać będzie w 60 klatkach na sekundę, a na Switchu w trzydziestu. Przypomnę jedynie, że Overcooked: All You Can Eat na potrzeby nowej generacji został mocno rozbudowany, m.in. poprzez przeniesienie pierwszej odsłony serii na nowszy silnik.

Spodziewać się jednak możecie również masy nowej zawartości – gra łącznie oferuje ponad 200 poziomów, a także grubo ponad setkę kucharzy. Kilku z nich nie jest obecnych w „oddzielnych” częściach Overcooked. W All You Can Eat znajdziemy kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacyjny, zarówno lokalny, jak i przez sieć.