Oukitel K3 (fot. Oukitel)

Oukitel K3 trafił do przedsprzedaży. Jak zwykle, są korzyści dla niecierpliwych

Kiedy planujemy kupić smartfona, często przyjmujemy jakąś taktykę. Wezmę następny jak ten się zepsuje jest jedną z nich, ale wiele osób woli planuje to wcześniej i decyduje się zakupić dane urządzenie w przedsprzedaży – nie tylko ze względu na przyjemność wczesnego otrzymania danego urządzenia, ale również ze względu na korzystną ofertę lub cenę. Właśnie w takim stanie jest teraz Oukitel K3.

Jeżeli obiła Wam się o uszy nazwa tego urządzenia, to zapewne gdzieś obok niej „leżą” cztery aparaty. Osobiście właśnie tę cechę wskazałbym jako wyróżniającą smartfon, bo nie jest nią 5,5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD ;). Dosyć charakterystyczna jest jednak bateria, gdyż ta ma pojemność 6000 mAh, i napędza pracę ośmiordzeniowego procesora MediaTek MT6750T. Jeżeli chodzi o pamięć, to przygotowano 4 GB RAM-u oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

Tyle jeśli chodzi o przypomnienie specyfikacji – przejdźmy do samej przedsprzedaży. Właśnie dzisiaj, 28 sierpnia, Chińczycy obchodzą swoje Walentynki. I z tej okazji, Oukitel K3 trafił do przedsprzedaży, która potrwa aż do 7 września. Warto zaznaczyć, że standardowa cena urządzenia ma wynosić 179,99 dolara, czyli jakieś 650 złotych.

Jak możecie zobaczyć na znajdującej się poniżej grafice, na czas przedsprzedaży producent wycenił urządzenie na 139,99 dolara (około 500 złotych), a także dołącza zestaw akcesoriów, które podobno mają być warte 20 dolarów. Nie wiem czy to prawda, ale chyba nikt nie pogardzi darmowym etui, szkłem ochronnym oraz kablem OTG, prawda?

Jeżeli jesteście zainteresowani kupnem Oukitela K3 to możecie zrobić to na chińskim portalu Banggood – wystarczy, że klikniecie tutaj, aby przejść do odpowiedniej aukcji. Według sklepowego kursu cena urządzenia wraz z najprostszą wysyłką wynosi niecałe 517 złotych (bez podatków). Urządzenie powinno przyjść do Was po 15 września. Inne smartfony z oferty producenta (takie jak K10000 PRO, K6000 Plus, K6000 Pro, U7 Plus, U11 Plus, U15 Pro, U20 Plus oraz U22) również trafiły na walentynkową wysprzedaż, którą możecie znaleźć na Aliexpress – w tym lub tym sklepie. Pod pierwszym linkiem znajdziecie również przedsprzedaż Oukitela K3, z tym że za kilkadziesiąt złotych więcej.

Wpis powstał przy współpracy z OUKITEL