Ważne

Oukitel K3 – jak sobie radzą cztery aparaty w różnych sceneriach?

Oukitel pozycjonuje swój model K3 wśród smartfonów dla ludzi biznesu. Doceniają oni nie tylko klasyczny design, ale również wydajność, długi czas działania na baterii czy też dobry aparat. Czyli w sumie szukają tego, co wszyscy, więc po części czyni to z nas wszystkich ludzi biznesu.

Kluczowym narzędziem pracy każdego biznesmena oraz girl boss jest podobno aparat w smartfonie, który pozwala na szybkie uchwycenie slajdu rzuconego na ścianę kiepskiej jakości projektorem. Kamera zainstalowana w Oukitelu K3 ma radzić sobie nawet z warunkami słabego oświetlenia i odległymi sceneriami, co jest najwyraźniej charakterystyczne dla okoliczności firmowych prezentacji.

Wspomniany smartfon ma podwójny aparat główny – współpracują tam ze sobą dwie kamery, z czego jedna o matrycy 16 Mpix. Pomaga jej druga, 2-megapikselowa. Taki sam zestaw soczewek znajduje się na froncie urządzenia. Aparaty dostarczone przez Samsunga (S5K2L8 IC) dysponują przysłoną f/2.2 oraz doposażono je w zaawansowane algorytmy przetwarzania obrazu, tak by zdjęcia wyglądały jak najlepiej. Oukitel cały czas pracuje nad udoskonalaniem oprogramowania.

Oukitel K3 ma pojawić się w przedsprzedaży na początku września, w autoryzowanym przez Oukitela sklepie na banggoodZapewne współpraca ta zaowocuje jakąś promocją na dobry początek, tak by każdy był zadowolony z ceny nowego biznesowego Oukitela.

Artykuł powstał przy współpracy z Oukitel

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona