Oukitel K10000 Max trafia w dzicz. Zobacz, jak sobie radzi

Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, Oukitel K10000 Max powinien pojawić się na rynku we wrześniu. Zanim jednak to nastąpi, producent poddał go serii wyrafinowanych prób, wśród których znalazło się zanurzanie smartfonu w cemencie czy farbie. Tym razem wytrzymałość urządzenia ma zweryfikować sama natura.

Kiedy upuszczamy smartfon, raczej nie mamy wyboru, na jaki materiał on spadnie. Może wpadnie do wody albo uderzy o kamienie? Wbije się w błoto albo wyląduje miękko na trawie? Nigdy nie wiesz. Lepiej być przygotowanym na wszystko.

Jak widać, K10000 Max jest w stanie przetrwać prysznic, turlanie się po kamieniach i efektowny rzut smartfonem do górskiego strumyka.

Oprócz nadzwyczajnej wytrzymałości, nowy Oukitel zaoferuje baterię o pojemności 10000 mAh, wyświetlacz Full HD 5,5 cala oraz ośmiordzeniowy procesor. Swoje przygody będziemy w stanie dokumentować 16-megapikselową kamerą. Mrok rozświetlimy diodą LED, która dostarcza też odpowiedniego światła do robienia zdjęć.

Przedsprzedaż K10000 Max rozpocznie się na początku września. Subskrybując newsletter Oukiela, można otrzymać 50 dolarów zniżki na jego zakup, zaś część osób z grona subskrybentów będzie miała szansę kupić smartfon za pół ceny.

Artyluł powstał przy współpracy z Oukitel