Oto kolejne etui dla tabletu Google Nexus 7. Wyobraźnia Asusa nie zna granic | Tabletowo.pl

Oto kolejne etui dla tabletu Google Nexus 7. Wyobraźnia Asusa nie zna granic

Dołącz do dyskusji 0

Projektanci Asusa nie wiedzą, czym jest odpoczynek (jak nasza Kasia ;)). Nie dość, że stworzyli dedykowane etui dla hybryd z serii Transformer, to jeszcze dniami i nocami opracowują akcesoria dla tabletu Google Nexus 7. Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia oraz specyfikacja skórzanego pokrowca oraz stacji dokującej z portem microUSB oraz złączem audio jack. Dziś mamy dla Was informacje o Rotating Stand Case i Bluetooth Keyboard Case. Jeżeli znacie język angielski, domyśliliście się, że pierwsza z nich ma zdolność obracania się, a druga została wyposażona w bezprzewodową klawiaturę.

Zalety płynące z możliwości zmiany położenia tabletu bez przymusu wyjmowania go z etui są oczywiste. Ponieważ akcesorium pełni rolę stojaka, możliwe jest oglądanie filmów w poziomie oraz czytanie książek w pionie bez użycia rąk. Co do pokrowca z klawiaturą Bluetooth, na pierwszy rzut oka nie różni się ona od podobnych mu etui dostępnych na rynku. Tym, co czyni ją wyjątkową, jest odporność na wilgoć oraz kompaktowy rozmiar. Duża mobilność ma jednakże swoją wadę – przyciski klawiatury mogą okazać się zbyt małe, by pisanie za ich pomocą było komfortowe.

Google Nexus 7 jest tabletem cieszącym się ogromną popularnością wśród klientów i dużym wsparciem ze strony producenta. Wpływ na wysokie wyniki jego sprzedaży ma perspektywa aktualizacji oprogramowania, bardzo dobra specyfikacja, atrakcyjna cena i wybór akcesoriów, który – jak widać – z dnia na dzień staje się szerszy.

W chwili obecnej ceny i data wprowadzenia na rynek etui są nieznane, Rotating Stand Case i Bluetooth Keyboard Case lecz nie wątpię, że wkrótce pojawi się więcej szczegółów.

via Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona