Asus prezentuje TranSleeve Dual - ciekawe etui dla tabletów Transformer Pad (update) - Tabletowo.pl

Asus prezentuje TranSleeve Dual – ciekawe etui dla tabletów Transformer Pad (update)

Tabletowo.pl Asus prezentuje TranSleeve Dual - ciekawe etui dla tabletów Transformer Pad (update) Akcesoria Asus Nowości

„Dobrych etui nigdy nie za wiele” – tak musi brzmieć dewiza projektantów Asusa, którzy w pocie czoła opracowują kolejne „rękawy” (bo to w oryginale oznaczają ich nazwy) dla tabletów z serii Transformer Pad. Tajwański producent delikatnie inspiruje się Apple i chce, aby każde z wprowadzanych na rynek urządzeń miało dedykowane etui. Najnowszym tego typu akcesorium jest TranSleeve Dual.

Jak reklamuje producent, tablety Transformer Pad zostały stworzone z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia i są doskonale uzupełniane przez TranSleeve Dual. Jak sugeruje nazwa, etui oferuje dwa tryby składania, które znacznie uprzyjemniają pisanie na wirtualnej klawiaturze (nie rozumiem, przecież Transformery mają stację dokującą z fizyczną klawiaturą komputerową!), oglądanie filmów i przeglądanie stron internetowych. Akcesorium TranSleeve Dual zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo tabletu. Co ciekawe, w etui można oblec Transformer Pada zarówno niepodłączonego, jak i podłączonego do stacji dokującej. To interesujący dodatek, który ułatwi życie użytkownikom, którzy cenią uniwersalne rozwiązania.

Tabletowo.pl Asus prezentuje TranSleeve Dual - ciekawe etui dla tabletów Transformer Pad (update) Akcesoria Asus Nowości

Tabletowo.pl Asus prezentuje TranSleeve Dual - ciekawe etui dla tabletów Transformer Pad (update) Akcesoria Asus Nowości

W chwili obecnej cena TranSleeve Dual nie jest znana. Wiadomo jedynie, że akcesorium trafi na rynek w co najmniej czterech kolorach: błękitnym, różowym, białym i czarnym. W informacji źródłowej zostało powiedziane, że etui kompatybilne jest z „urządzeniami Transformer Pad i Transformer Pad Infinity„. Istnieje zatem prawdopodobieństwo, że będzie można nim odziać nie tylko TF700T, ale także każdą 10,1-calową hybrydę Asusa.

via Techinstyle.tv

AKTUALIZACJA:

Jak słusznie zauważył Paweł, etui jest już dostępne w Polsce w cenie 175 złotych. Sprzedaż prowadzi polski oddział producenta. Więcej informacji tutaj.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona