smartfon rozmowa Orange logo
fot. Pexels

Nie było twojego wymarzonego smartfona w salonie Orange? Będziesz mógł zamówić go do domu

Wielu z nas, chcąc kupić nowy smartfon w salonie operatora, zostało odesłanych z kwitkiem z powodu braku danego modelu na stanie. Od teraz, zamiast krążyć bezwiednie po kolejnych placówkach naszej sieci, będziemy mogli załatwić formalności w najdogodniejszej dla nas lokalizacji salonu Orange i otrzymać wymarzone urządzenie do domu lub odebrać je osobiście w salonie w innym terminie.

Orange wprowadza kolejne usprawnienia dla kupujących stacjonarnie

Orange poinformowało, że klienci preferujący korzystanie z usług operatora w stacjonarnych placówkach mogą od tego tygodnia korzystać z udogodnienia znanego z elektromarketów (oraz wielu innych sklepów), lecz dotychczas niespotykanego u żadnego gracza z branży telekomunikacyjnej. Chodzi tu o możliwość zamówienia wybranego urządzenia w przypadku jego niedostępności w salonie.

Rozwiązanie to może brzmieć banalnie, lecz z racji oferowania również usług telekomunikacyjnych ma to całkiem sporo sensu. Jeśli smartfon, który chcemy wziąć w abonamencie, akurat się wyprzedał, nie musimy wracać do domu z pustymi rękoma.

Możliwe jest ustalenie oferty z konsultantem, a następnie zawarcie umowy w salonie i zamówienie pożądanego urządzenia do domu bądź paczkomatu. Dzięki temu nie musimy odwiedzać innych sklepów oraz skorzystać z naszego preferowanego kanału sprzedaży. Jest to zarówno wygodne oraz oszczędza czas, a Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który wprowadził tego typu rozwiązanie do wszystkich swoich salonów.

Co więcej, opcja ta jest dostępna we wszystkich możliwych wariantach sprzedaży urządzenia, tj. z umową lub bez, indywidualnie bądź na firmę, a także niezależnie od formy płatności – gotówką, kartą i na raty.

Orange świadczy usługi w blisko 700 salonach w całym kraju i zaprzecza stwierdzeniu, jakoby większość smartfonów oraz innych sprzętów sprzedawana była na odległość. Wielu klientów sieci zwyczajnie woli odwiedzić salon osobiście.

Operator co prawda wciąż zachęca do korzystania z możliwości zawierania umów i zakupu urządzeń za pomocą internetu oraz telesprzedaży, w szczególności w czasie pandemii. Jeśli jednak mimo to wolicie udać się do salonu osobiście, dzięki tej zmianie będziecie mogli zawsze załatwić wszystko podczas jednej wizyty.