Dużo dzwonisz do cioci z Kanady, wujka z Ameryki lub szwagra w Anglii? Teraz możesz robić to taniej - Tabletowo.pl

Dużo dzwonisz do cioci z Kanady, wujka z Ameryki lub szwagra w Anglii? Teraz możesz robić to taniej

Chociaż żyjemy w czasach, w których bezpłatnie (nie licząc konieczności połączenia z internetem) możemy kontaktować się z rodziną, bliskimi i znajomymi na całym świecie za pośrednictwem komunikatorów typu Messenger, WhatsApp, Viber czy Telegram, to i tak sporo osób wybiera klasyczne połączenia głosowe. Nie należą one jednak do najtańszych, ale teraz pojawił się sposób, aby płacić za nie wyraźnie mniej.

Orange wprowadziło właśnie do swojej oferty nowe pakiety, pozwalające obniżyć koszty połączeń na numery komórkowe i stacjonarne do wielu krajów w Europie i na całym świecie. Pierwszy z nich to Pakiet międzynarodowy 100 Europa, USA i Kanada, który kosztuje 20 złotych i jest ważny przez 30 dni. W jego ramach klient otrzymuje 100 minut, czyli za minutę połączenia wychodzi jedynie 20 groszy – to naprawdę świetna stawka.

Drugim z pakietów jest Pakiet międzynarodowe 50 wybrane kraje. On także kosztuje 20 złotych i jest ważny przez 30 dni, ale w jego ramach użytkownik dostaje pakiet 50 minut. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego otrzymuje się dwa razy mniej minut niż w Pakiecie międzynarodowym 100 Europa, USA i Kanada, to spójrzcie na listę krajów, wymienioną poniżej – wtedy zrozumiecie i zapewne zgodzicie się ze mną, że 40 groszy za minutę połączenia głosowego to bardzo korzystna stawka.

Pakiet międzynarodowy 100 Europa, USA i Kanada oraz Pakiet międzynarodowe 50 wybrane kraje mogą włączyć użytkownicy abonamentowych usług mobilnych Orange Polska. Aby to zrobić, należy wysłać SMS o treści „M100” lub „M50” pod numer 80057 (oczywiście w zależności od tego, który pakiet chce się wykupić). Klient może aktywować dowolną liczbę pakietów (wówczas czas na połączenia sumuje się, a na jego wykorzystanie jest 30 dni od aktywacji ostatniego).

Oprócz tego, Orange od teraz bezpłatnie dodaje pakiet cykliczny 100 minut na rozmowy do Europy, USA i Kanady do abonamentów Optymalny, Wzbogacony i Premium. Pakiet odnawia się automatycznie w każdym kolejnym okresie rozliczeniowym.

Lista krajów, które obejmuje Pakiet międzynarodowe 100 Europa, USA i Kanada oraz Pakiet cykliczny 100 minut na rozmowy do Europy, USA i Kanady: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Kanada, Kosowo, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Martynika, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polinezja Francuska, Portugalia, Reunion, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia, Sint Maarten, Słowacja, Słowenia, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Owcze.

Lista krajów, które obejmuje Pakiet międzynarodowe 50 wybrane kraje: Afganistan, Algieria, Angola, Arabia Saudyjska, Argentyna, Australia, Azerbejdżan, Bahamy, Bahrajn, Bangladesz, Bermudy, Bhutan, Boliwia, Botswana, Brazylia, Brunei, Chile, Chiny, Dominikana, Egipt, Ekwador, Etiopia, Filipiny, Grenlandia, Gruzja, Guam, Gwatemala, Honduras, Hongkong, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Izrael, Japonia, Jemen, Jordania, Kajmany, Kambodża, Kamerun, Katar, Kazachstan, Kenia, Kolumbia, Korea Południowa, Kostaryka, Kuwejt, Laos, Liban, Makau, Malezja, Mali, Mariany Północne, Mauritius, Meksyk, Mongolia, Mozambik, Namibia, Nepal, Nigeria, Nikaragua, Nowa Kaledonia, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Palestyna, Panama, Paragwaj, Peru, Republika Południowej Afryki, Republika Zielonego Przylądka, Saint-Pierre i Miquelon, Salwador, Samoa Amerykańskie, Singapur, Sri Lanka, Suazi, Sudan, Syria, Tadżykistan, Tajlandia, Tajwan, Turcja, Turkmenistan, Urugwaj, Uzbekistan, Wenezuela, Wietnam, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Polecamy również:

Jesteś w Orange i wybierasz się za granicę poza UE? Włącz korzystne pakiety, żeby nie zbankrutować

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona