Wygraj jeden z 20 tabletów HTC Flyer w konkursie Orange - Tabletowo.pl

Wygraj jeden z 20 tabletów HTC Flyer w konkursie Orange

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Wygraj jeden z 20 tabletów HTC Flyer w konkursie Orange Nowości

Weekend po powrocie z Berlina (z IFA 2011) minął nadspodziewanie szybko – w takim tempie, że aż ciężko było siąść do komputera i cokolwiek napisać. Przez to właśnie zdarzyło nam się ominąć informację na temat konkursu organizowanego przez sieć Orange, w którym można wygrać jeden z dwudziestu tabletów HTC Flyer.

Zasady konkursu trwającego do końca września są bardzo proste: każdy, kto przez internet kupi smartfon HTC w Orange, będzie proszony o wymyślenie hasła promującego zakupy w sklepie internetowym operatora. Nie można oprzeć się wrażeniu, że Orange chce tanim kosztem zyskać sporo pomysłów na hasła reklamowe – ale i tak na pewno sporo osób stanie do boju o jeden z najdroższych tabletów na rynku.

Regulamin konkursu znajdziecie pod tym adresem, natomiast nasza recenzja HTC Flyertu.

Tymczasem przypomnę, że trwa nasz konkurs, w którym można wygrać dwa tablety Kiano oraz klawiaturę z etui dla tabletów – więcej informacji tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona