Orange po meczu Polski z Armenią daje swoim klientom po 6 GB internetu 17
fot. Pixabay

Orange po meczu Polski z Armenią daje swoim klientom po 6 GB internetu

Oglądaliście dzisiejszy mecz Polska-Armenia? Nawet jeżeli nie, a jesteście klientami Orange, to w prezencie za zwycięstwo naszej dzielnej reprezentacji dostaniecie – całkowicie za darmo – pakiet aż 6 GB internetu.

Podejrzewam, że nawet jeśli nie oglądaliście meczu, to i tak już wiecie, że Polacy ograli drużynę Armenii sześć do jednego. Za ten jakże piękny wynik Orange – zgodnie z tradycją – rozdaje swoim klientom po 6 GB internetu na łebka, czyli po 1 GB za każdego gola. Trzeba tylko sobie je odebrać.

Orange po meczu Polski z Armenią daje swoim klientom po 6 GB internetu 18
Orange pakiet 6 GB internetu za 6 goli po meczu Polska-Armenia (fot. Orange)

W jaki sposób? Już mówię, ale niewiele trzeba robić. Wystarczy bowiem wysłać SMS o treści AWANSBLISKO pod numer 277. SMS kosztuje 20 groszy w ofertach na kartę, a w przypadku abonamentów tyle, ile jest zapisane w cenniku za jedną wiadomość na krajowy numer komórkowy. Bo tak, pakiet mogą włączyć wszyscy klienci Orange, bez względu na to, z jakiego typu usługi korzystają – czy prepaid, czy postpaid (choć ta ostatnia musi być głosowa).

Pamiętajcie też, że bonus można aktywować tylko do najbliższej niedzieli, 8.10.2017 (do godziny 23:59). Promocyjne gigabajty są ważne przez pięć dni i są wykorzystywane w pierwszej kolejności. Niewykorzystany transfer przepada. Stan sprawdza się, wysyłając SMS o treści ILE DANYCH na numer 901 (kosztuje on 20 groszy) lub dzwoniąc pod numer *500 (opłata zgodna z cennikiem oferty, z której korzysta klient).

Regulamin promocji „Pakiet Kibica”

Źródło: Orange