Orange znowu daje dużą paczkę Internetu w dobrej cenie – tym razem 3 GB za 3 zł na Mikołajki

Nie wiem jak Wy, ale ja pisząc już trzeci artykuł na temat kolejnej promocji poczułem, że święta naprawdę zbliżają się wielkimi krokami i już niedługo zaczniemy obdarowywać się prezentami (sami siebie lub kogoś – konfiguracja dowolna), a różne marki skutecznie nam w tym pomogą. Oczywiście gorączka przedświątecznych zakupów dopiero przed nami, ale wcale nie musi to oznaczać, że nie możemy już teraz dostać czegoś w dobrej cenie.

Tym razem swoją propozycję przygotowało Orange. Operator ten znany jest z tego, że często oferuje pakiety internetowe w bardzo korzystnych cenach. Każdy zna osławione już 6 GB za 6 zł na wakacje, teraz natomiast przyszedł czas na nieco skromniejszy, aczkolwiek równie atrakcyjny pakiecik.

Orange daje możliwość wykupienia 3 GB transferu za jedyne 3 zł. Aby go aktywować należy wysłać SMS o treści AKT3 pod numer 260 lub na klawiaturze wystukać *110*76# i zatwierdzić tak samo, jak w przypadku nawiązywania połączenia. Wysłanie SMS-a wiąże się z pobraniem opłaty zgodnej z obowiązującym cennikiem.

Pakiet dostępny jest dla abonentów taryf Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go w ofercie Orange na kartę oraz abonentów ofert Zetafon i Minutofon. Jego ważność wynosi 30 dni, ale według regulaminu (dostępnego w linku poniżej) można w czasie trwania promocji, czyli od 23 listopada do 6 grudnia, włączyć dowolną liczbę pakietów.

Aby sprawdzić stan pozostałego transferu należy wysłać SMS o treści STAN3 pod numer 260 (opłata zgodna z taryfą) lub wybrać z klawiatury kod *110*76*1# i zatwierdzić tak samo, jak w przypadku nawiązywania połączenia.

Źródło: Orange