Gol dla Polski był tylko jeden, ale Orange ma dla swoich klientów aż 3 GB internetu | Tabletowo.pl

Gol dla Polski był tylko jeden, ale Orange ma dla swoich klientów aż 3 GB internetu

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy rozpoczął się mecz Polska – Senegal, ulice opustoszały i po statystykach widzieliśmy, że nawet odłożyliście smartfony oraz tablety na bok, aby całą swoją uwagę skupić na pierwszym starciu reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2018. Cóż, naszym piłkarzom nie poszło szczególnie dobrze, lecz na otarcie łez Orange daje swoim klientom pakiet 3 GB internetu.

Nie będę się rozwodzić nad stylem gry reprezentacji Polski, bowiem Tabletowo to nie miejsce na takie wywody. Szczególnie, że teraz najważniejsze jest to, że klienci Orange mogą całkowicie za darmo zgarnąć pakiet 3 GB internetu. Muszę przyznać, że Pomarańczowy jest hojny, bowiem nasi piłkarze zdobyli tylko jednego gola (ok, dobra, dwa, ale jeden przecież nie dla nas…), a operator najczęściej dawał tyle GB, ile Polacy strzelili bramek.

Doceńcie więc hojność Orange i czym prędzej wyślijcie SMS o treści GRAMYDALEJ pod numer 233 (opłata za SMS zgodna z cennikiem, ale maksymalnie powinien on kosztować 20 groszy), aby otrzymać pakiet 3 GB internetu. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin, a o jego włączeniu klienta poinformuje stosowna wiadomość SMS. Pakiet będzie ważny przez 3 dni kalendarzowe, a niewykorzystany transfer przepadnie.

Pakiet 3 GB internetu dla klientów Orange fot. Biuro Prasowe Orange Polska

Warto też zaznaczyć, że promocyjne gigabajty będą wykorzystywane w pierwszej kolejności. Wyjątkiem jest plan taryfowy Firma dla Klientów Biznesowych – w tym przypadku najpierw wykorzystywane są dane, przyznane w ramach abonamentu. Aby sprawdzić stan pozostałego transferu, należy zalogować się na swoje konto na stronie www.orange.pl bądź w aplikacji Mój Orange. Użytkownicy ofert na kartę mogą też wysłać SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt SMS-a 20 groszy).

Promocja „Pakiet Kibica” skierowana jest do abonentów głosowych usług mobilnych Orange.

Regulamin Promocji Pakiet Kibica

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona