Straciliśmy trzy bramki, więc… Orange daje 3 GB dodatkowego transferu danych

A więc stało się. Reprezentacja Polski zjawiskowo przegrała z Kolumbią aż 3:0. Dla nas oznacza to pożegnanie się z Mundialem w Rosji. Na poprawę nastroju Orange przygotował specjalną ofertę, dzięki której do zgarnięcia są dodatkowe gigabajty internetu.

Nie ma co się oszukiwać – wielu fanów piłki nożnej zawiodło się grą reprezentacji Polski. Porażka z Kolumbią sprawiła, że – pomimo nadchodzącego meczu z Japonią – żegnamy się z Mistrzostwami Świata. Negatywny nastrój wśród Polaków, a przynajmniej wśród swoich klientów, chce poprawić Orange, przygotowując specjalną promocję.

Do zgarnięcia są dodatkowe 3 GB internetu. Co należy zrobić? Wystarczy wysłać SMS-a na numer 233 o treści KIBICE. Koszt wysłania wynosi tyle, ile cena zwykłego SMS-a w danej taryfie (maksymalnie 20 groszy). Po wysłaniu wiadomości, w ciągu następnych 24 godzin, powinniśmy na swoim koncie ujrzeć dodatkowe gigabajty. W moim przypadku bonusowy transfer danych dostałem już po 5 minutach.

Uwaga, SMS należy wysłać dzisiaj (tj. 25 czerwca) do 22:00. Po tej godzinie nie będzie możliwe uzyskanie dodatkowych środków. Co ważne, bonusowy transfer nie obowiązuje w roamingu i mamy jedynie 3 dni, aby go wykorzystać. Więcej dowiecie się z tego regulaminu.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska dzięki @RzecznikOrange

To uproszczona wersja strony, jeśli z jakiegoś powodu masz problemy z jej poprawnym wczytaniem, przejdź do pełnej wersji.

Pełna wersja wpisu

Komentarze

Disqus Comments Loading...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.