Orange aż trzy razy da za darmo swoim klientom po 10 GB internetu. Jak i kiedy odebrać bezpłatny pakiet? - Tabletowo.pl

Orange aż trzy razy da za darmo swoim klientom po 10 GB internetu. Jak i kiedy odebrać bezpłatny pakiet?

Dołącz do dyskusji 0

Orange od dawna praktykuje rozdawnictwo, jednak cieszy ono wszystkich (którzy oczywiście mogą z niego skorzystać). Pomarańczowy operator wkrótce ponownie obdaruje swoich klientów. I to nie raz, nie dwa, a aż trzy razy, za każdym razem dając im za darmo pakiet 10 GB internetu.

Co tym razem jest okazją do sprezentowania klientom paczki transferu? Ano trzy festiwale muzyczne, które Orange sponsoruje. Mowa konkretniej o Orange Warsaw Festival, Open’er Festival Powered by Orange i Kraków Live Festival. Pierwszy potrwa w dniach 1-2 czerwca 2018 roku, drugi od 4 do 7 lipca 2018 roku, a trzeci 17 i 18 sierpnia 2018 roku.

Na szczęście nie trzeba będzie brać udziału w ww. festiwalach, aby odebrać za każdym razem pakiet 10 GB internetu. Promocja skierowana jest bowiem do wszystkich użytkowników usług mobilnych Orange, zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przyznany transfer można wykorzystać wyłącznie na terenie Polski w ciągu kolejnych siedmiu dni kalendarzowych od momentu aktywacji. Niewykorzystane megabajty przepadają.

Każdy z trzech pakietów będzie można włączyć wyłącznie w dniach, w których odbywają się wspomniane festiwale, tj. kolejno: 1-2 czerwca 2018 roku, 4-7 lipca 2018 roku i 17-18 sierpnia 2018 roku. Aby je aktywować, wystarczy za każdym razem wysłać bezpłatnego SMS-a o treści FESTIWAL pod numer 80830. Promocyjny transfer wykorzystany zostanie w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie i usługami na kartę.

Orange po raz jedenasty wspiera Orange Warsaw Festival. Sam Smith, Florence + The Machine, Dua Lipa i inni zagrają 1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie. Open’er Festival Powered by Orange potrwa od 4 do 7 lipca na Lotnisku Gdynia – Kosakowo. Największymi gwiazdami będą tam m.in. Arctic Monkeys, Depeche Mode, Massive Attack i Bruno Mars. Trzeci festiwal sponsorowany przez Orange to Kraków Live Festival. Wystąpią tam m.in. Die Antwoord, Kendrik Lamar i Martin Garrix.

Źródło: Biuro Prasowe Orange Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona