Orange upraszcza ofertę na kartę – małe zmiany, duży efekt | Tabletowo.pl

Orange upraszcza ofertę na kartę – małe zmiany, duży efekt

Dołącz do dyskusji 0

Orange, jak każdy operator, w swojej historii wprowadził na rynek wiele ofert na kartę. Zrobił się z tego mały bałaganik, więc Pomarańczowy postanowił zrobić z tym w końcu porządek. Efektem są liczne uproszczenia, które mają ułatwić życie użytkownikom starszych taryf.

Orange zdecydował się wprowadzić cztery usługi we wszystkich ofertach, w których nie były one dotychczas dostępne. Mowa konkretniej o Masz Minuty, Masz SMS, 120 minut do wszystkich komórkowychBezpieczne konto. Od teraz mogą włączyć je użytkownicy taryf Orange ONE, Orange POP, Nowe Orange Go, Orange Yes, Smart na kartę i Orange free na kartę.

Dzięki Masz MinutyMasz SMS klienci otrzymują bonusy w postaci – odpowiednio – minut i SMS-ów na numery komórkowe (stacjonarne już nie). Za każdą złotówkę przyznawana jest jedna minuta lub trzy SMS-y. Opłata miesięczna za usługę wynosi 1 złoty. Chyba, że użytkownik włączy oba warianty – wówczas każdego miesiąca (dokładniej co 30 dni) operator ściągnie z jego konta dwa złote. Ważność bonusu jest taka sama, jak ważność ostatniego doładowania, ale jednocześnie nie dłuższa niż 30 dni.

120 minut do wszystkich komórkowych to oczywiście pakiet 120 minut do wszystkich sieci komórkowych w Polsce (stacjonarnych już nie). Dostępny jest zarówno w wersji jednorazowej, jak i cyklicznej. Cena w obu przypadkach jest jednak taka sama – 9 złotych. Ważność pakietu to 31 dni.

Bezpieczne konto to natomiast bezpłatna usługa, pozwalająca monitorować stan konta dowolnego numeru na kartę w Orange, ale tylko pod warunkiem, że jego właściciel wyrazi na to zgodę. Jej działanie polega na tym, że jeżeli na tamtym koncie zostanie już mniej niż 5 złotych, „nadzorujący” użytkownik zostanie powiadomiony o tym fakcie stosownym SMS-em. Od razu będzie miał też możliwość doładowania (w przypadku abonamentu zostanie ono dopisane do rachunku, natomiast przy taryfie prepaid niezbędny jest kod doładowujący).

Polecamy również:

Orange wprowadza zmiany w ofercie Orange One – użytkownicy będą dostawać gigabajty za doładowania

Namów znajomego na przejście do Orange na kartę, a oboje dostaniecie sowite bonusy

Źródło: Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona